Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tudtok javasolni arra,...

Kriszta858585 kérdése:

Mit tudtok javasolni arra, hogy a kutya ajtón ne menjen ki a macska?

Figyelt kérdés
Van egy nagy termetű kutyánk, bent lakik a házban és van neki kutya ajtója amin ki tud menni elvégezni a dolgát, a gond az, hogy a benti macska is kijáratnak használja és nagyon nem szeretném, hogy a macska kijárjon. Néztem már olyan ajtót ami mágnessel, chip-el működik de csak 8kg-os kutyáig vannak ezek. Milyen praktikával, illattal tudnám a macskát távol tartani az ajtótól?

2020. nov. 17. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Elektromos nyakörvre vagy mikrochipre nyílódó ajtó. Az nem tárul fel a cicának, csak a kutya tud rajta közlekedni.
2020. nov. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%
Felesleges költeni erre, mert a macska sem hülye. Ha érzékelősen nyílik az ajtó, akkor majd odaáll a kutyához és átmegy vele együtt. Én mindig is nyitottam, csuktam az ajtót a kutyámnak, szerintem ez lesz a megoldás.
2020. nov. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
Nehezítsd meg a kutyaajtot, hogy a macska ne tudja meglökni. Bár nem hiszem hogy sikerülni fog:/
2020. nov. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!