Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Székrekedéssel mikor kell...

Székrekedéssel mikor kell állatorvoshoz vinni az 5 hónapos kutyát?

Figyelt kérdés
Tegnap délután óta nem volt széklete, pedig máskor ennyi idő alatt már 2-3x is van. A kedve jó, eszik, iszik, mozog normálisan. Mennyi idő után kell emiatt állatorvoshoz vinni?

2022. febr. 17. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Az azert meg nem a vilagvege, szerintem semmi baj nincs, ha fel napig nem kakil. Figyeld, ha ma egesz nap nem lesz, akkor holnap nezesd meg orvossal. Mit adsz neki enni es hanyszor, valtozott valami az etkezeseben?
2022. febr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszi. Főtt menüket kap, husi, köret, zöldségek, gyümölcsök. Nem változott semmi tegnap óta. Lehet töltök neki egy májkrémes kongot, az elvileg kicsit hashajtó hatású :D
2022. febr. 17. 11:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Erőlködni nem láttad? Ha igen, és eredménytelenül, akkor azonnal érdemes megmutatni, kölykök még sok mindent lenyelnek, lehet bélelzáródás is, és ilyenkor nem szabad hashajtani. Ha nem láttad erőlködni, csak egyszerűen nem kakil, akkor 2 kakimentes nap után vinném (esetetekben holnap).
2022. febr. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
A máj pont hogy hasfogó.
2022. febr. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Közben már szerencsére volt széklete.
2022. febr. 17. 16:02
 6/7 A kérdező kommentje:
#4 nekem a kutyasuliban mondta az oktató, hogy meghajthatja őket(és amúgy nekem is ez a tapasztalatom).
2022. febr. 17. 16:02
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Natur joghurtot adj szekrekedeskor. Ne a tomeny zsirt,mint a majkrem.
2022. febr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!