Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 4,5 hónapos és elkezdt...

Kisfiam 4,5 hónapos és elkezdtük a fogzást. A doktornéni állapította meg. Ma belázasodott és székrekedése is van. Normális ez? A láz hány napig tarthat? Mikor forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Nálunk inkább hőemelkedés szokott lenni, és nem tartott napokig, hanem időnként jött elő, illetve hasmenésünk volt nem pedig székrekedés. Vettünk dentinox zselét,azzal kentük,és kenjük most is a fogínyét,ha szükséges, és a lázra nurofen szuszpenziót használtunk.

Akkor fordulj orvoshoz, ha láz tartós és nem tudod semmivel levinni, nehogy kiszáradjon, vagy valami baja legyen.

2011. febr. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
37,6 a hője. A végtagjai hidegek. Nagyon nyűgös. :(
2011. febr. 15. 12:29
 3/8 anonim ***** válasza:

Hol mérted a lázat?

Én hőemelkedésre még nem szoktam gyógyszert adni neki, de ha felmegy a hője, vagy nagyon szenved, és semmivel nem tudom megnyugtatni, vagy lekötni, akkor viszont szoktam neki adni. De mondom nem rendszeresen, szerencsére elég könnyen jönnek a fogacskáink.

első voltam.

2011. febr. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Popsiban mérem, de ez már a fél fokos levonás után ennyi.
2011. febr. 15. 12:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Lázcsillapító szirupot lehet adni 38 alatt, fölötte pedig már kúp kell.
2011. febr. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elvittem orvoshoz, de semmit nem találtak. Annyit mondott a doktornéni, hogy lehet lappang benne valami.
2011. febr. 15. 14:54
 7/8 A kérdező kommentje:
Drágámnak begyulladt a torka és a hangszálai, köhög :(((
2011. febr. 18. 12:22
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor nem a fogacskája volt a ludas, gyógyuljatok meg hamar!

Első voltam

2011. febr. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!