Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám 6 éves és tele...

Ágyas tóni kérdése:

A kutyám 6 éves és tele pisili a lakást. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Már rég szobatiszta és egy hete telepisili a lakást. Mit tudok tenni?

2022. febr. 19. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Orvoshoz kene vinni, mert ez valami bajt jelez. Lehet, hogy felfazott, a vesejevel van valami, akarmi.
2022. febr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
1 hete szerencsétlen állat vizelettartási problémákkal küzd és nem jutott eszedbe orvoshoz vinni? Öregem...
2022. febr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Mennyi okádék kutyatartó van de tényleg. Egy hete bepisil szegény kutya és te csak nézed? Miért nem vitted eddig állatorvoshoz? Ki tudja mi baja, lehet felfázott vagy felnyalt valamit.
2022. febr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Én ezt tényleg nem értem. Egy régóta szobatiszta kutya egy hete telepisili a lakást, és tényleg nem látta még orvos? Azt megértem, hogy valaki nem rohan rögtön az orvoshoz, ha egyszer történik baleset, de napokon keresztül folyton megismétlődik ez a dolog, és még mindig nem látta orvos? Én csak tényleg nem értem, hogy mi jár ilyenkor az ember fejébe. Az én kutyám 8 év alatt még sosem pisilt be, ha pedig ez többször megtörténne egymás után, akkor tudnám, hogy valami nem oké vele, nem várnék egy hetet vele. Ez egy afféle egyértelmű dolog, hogyha a kiskedvenced furán viselkedik hosszabb ideig, a megszokottól eltérően, akkor valami baja lehet.
2022. febr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 NTBS ***** válasza:
100%
Vidd el orvoshoz, mert lehet, hogy veseproblémái lettek.
2022. febr. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Cukorbetegség meg a vesebetegség egyik kezdeti tünete a sok pisi.


Inkontinencia is előfordult.


Igazából egy teljes vérkép mindenképpen kellene,szóval holnap vidd el dokihoz és kérj egy teljes labort.


Bármi baja is van kezelni kell.

2022. febr. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!