Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma indultam el otthonról,...

Ma indultam el otthonról, véletlenül kislisszolt a nyitott kapun a kutyám és morogva ráugrott majdnem az egyik járókelőre, aki meg belerúgott. Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
Azt mondta bocs, de megijedt. Én meg hiába szóltam az ebre, hogy marad, akkor már rúgott, de nem tudott ráugrani, mert elkaptam a kutyám a nyakörvénél fogva. Furcsálltan sose szokott a járókelőkre ugatni meg semmi.

2020. nov. 19. 13:22
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Teendő: elnézést kérni a járókelőtől, legközelebb jobban figyelni.
2020. nov. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem yörtént nagyobb baj és a gyalogos is ennyivel lerendezte még mit akarsz tenni?
2020. nov. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne? Legközelebb vigyázz, hogy ne tudjon kislisszanni. Illetve ha akkorát rúgott, hogy szerinted árhatott a kutyának, akkor irány az állatorvos.
2020. nov. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom nem kérted el a kontakját az illetőnek, rá lehetne ruházni az állatorvosi számlát.
2020. nov. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Bocsánatot kértem, de nem akartam szaporítani a szót, mert elég csúnyán anyázott, a kutyámnak meg "rohadjon ki a bele". Nem tűnt kis rúgásnak, de furcsán fiselkedik a kutyám, minta egyik oldala fele húzna, amikor megy vagy hogy is mondjam.
2020. nov. 19. 13:28
 6/37 A kérdező kommentje:
Nem mertem vele nagyon beszélgetni, mert félek, hogy fel akarna jelenteni, hogy veszélyeztettem.
2020. nov. 19. 13:29
 7/37 anonim ***** válasza:
96%
Akkor egyértelműen doki. Nem ártana röntgen vagy ultrahang, az kimutatja, ha belső sérülése van.
2020. nov. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
90%
Egyszer itt a faluban a cigók csinálták a kerítésüket, és még abban a fázisban voltak, hogy nem volt kerítés. Oké, a főutcán, 3 tacskóval. Sétáltam a járdán, erre futnak ki ugatva, morognak, hariskodnak, kénytelen voltam felrúgni, mert elakarta kapni a bokám. Erre jöttek ki a cigók hogy ezt hogy képzelem? Miért mondom ha titeket megtámadna egy kutya mit csinálnátok?
2020. nov. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
0%
Wow ezért leszavaznak? Nem nyugodtan meg lehet fordítani a kérdést. Én leperelném az ilyenről a gatyáját is.
2020. nov. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
9-es mivel a kutya "kislisszant", ezért esetleg az perelhetné be a kérdezőt, akire támadni akart a kutya. Ha elszökik a kutya és elütik az a te hibád, mert hagytad meglógni.
2020. nov. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!