Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pepco kutyabarat?

Pepco kutyabarat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Be lehet menni pepcoba kutyussal? Neten nem talaltam errol infot.
2022. febr. 23. 12:22
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Ruha boltba? Minek? Nem.Esetleg táskában a nagyon piciket.
2022. febr. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem lehet, ki van írva a bejáratra, persze, ha vakvezető, stb… simán bemehetsz vele bárhova (terápiás kutya kivételével, vele nem mindenhova mehetsz be), de ha nem rendelkezik ilyen papírral akkor nem mehet be.
2022. febr. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon sok bolt kutyabarat mar, de nem az volt a kerdes, hogy minek. Kb 5 percre szaladnank be, egy dolog kell,nem is orakat akarunk ott tolteni, nyugi :D
2022. febr. 23. 12:31
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszi 2-es :)
2022. febr. 23. 12:32
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos magyarorszàgon mèg nagyon sok helyre nem mehetnek be, egészen érthető okokból. Pl én sem szeretném, hogy egy esetleges neveletlen kutya (ezt nem rád értem hanem általánosságban) esetleg lepisilje a termékeket. Persze ez a vélemény nem vonatkozik azokra a kutyákra akiket feljebb említettem. 2-es voltam.
2022. febr. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem lehet.
2022. febr. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

Természetesen nem mehetsz be vele.Állatboltba,dohányboltba,néhány elektronikaiba és ritkán étterembe.


Hullik a szőre,valamelyik nyálzik,futtatóból jöttek és koszos,nem lehet ruha boltba csak úgy bemenni vele,hiszen ha valaki allergiás vagy csak szimplán ruhát venne nem akarja a kutyád szőrét-nyálát is megvenni.Már pedig ha egy kutya bemehet mindegyiket be kell engedjék fajtától függetlenül,és Pestet ismerve még a panel kuvasz is a nadrágok közt válogatna úton-útfélen.(itt jellemző leginkább az,hogy sok a kutya barát hely)


Kutya táskában vagy ölbe véve talán beengednek,ha van annyira pici,de kétlem.Ha csak 2 perc az egész végleg otthon tudod hagyni.

2022. febr. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nyugi, otthon tudom hagyni, de a pepco messze van, kocsim nincs, gondoltam osszekotom akkor egy nagy setaval, de mindegy akkor :)

Igaz, hogy picike a kutya, de nem taskazunk, meg ahova tilos, meg taskaban se vinnem be.

Azzal en se ertek egyet, hogy orakat vasaroljunk a kutyaval, de ha valaki tenyleg csak 2 percre megy be, lekap valamit a polcrol (nem elelmiszeruzletben!), szerintem az egyaltalan nem lenne gond,lehetne ezt okosan is csinalni, de rengeteg a rossz pelda, ezt alairom.

Illetve nyilvan az latszik, ha valaki nem bir a kutyajaval, akkor azt ki kell kuldeni, ennyi.

2022. febr. 23. 13:30
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
Tudtommal a Pepco még nem kutyabarát (egyébként akár lehetne is, mert árusítanak kutyáknak való termékeket), de például az Ikea, a Praktiker, az Obi igen, kínai vegyesboltokból tudok olyat, ami kutyabarát, árusítanak kutyás termékeket meg mást is. Például kutyahordozónál, kutyaruhánál fontos lehet, hogy a kutyához lehessen mérni ott helyben, és akkor nem az van, hogy megveszed, és visszaviszed a boltba, ha nem jó.
2022. febr. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Olaszországban ugyan, de nekem tavaly azt mondták az ott dolgozók, hogy kutyabarát. Két kistestűnkkel bemehettünk.
2022. nov. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!