Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugye nem haragszik meg senki,...

Suhanc72 kérdése:

Ugye nem haragszik meg senki, ha linkelek 2 videót a kedvenc fajtámról?

Figyelt kérdés

Ugye, hogy nem is olyan vadállat és még jó testőr is? :))


http://www.youtube.com/watch?v=GeXvJKdU2bo&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=hf_8Z_7TcbA&feature=related


2010. szept. 11. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
jajj,de édes,az egyik kedvencem <3 : DD nemtom mit pampognak egyesek,h micsoda vérengző bestia.a mi falunkban van 2 is...az egyik egyszer átszökött hozzánk,anyámék szívbajt kaptak,én meg leültem és órákig simiztem,nyalta a kezemet *.* : DD a másikat is mindig simogatom,a gazdája meg ordít h ˝vigyázz,megharap!˝ persze,csakis : )) nagyon aranyos : DD
2010. szept. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Harrr ***** válasza:
Nagyon aranyos, és ha jól van nevelve, egy kezesbárány.
2010. szept. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szép maci kutya, de ahogy rajta tartotta a szemét a kis jucin, hogy nehogy odamenjen a cicához :)
2010. szept. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem haragszom. A kutya meg tunderi es gyonyoru, meg biztos nagyon okos is, ha igy megvedi, akit kell. Am nekem kuvaszom van, aminek szinten nagyon rossz a hire, mikor hazavittem, tobben mondtak, hogy inkabb altassam el, vagy vigyem vissza, mert a kuvasz "bolond", de megtartottam es nem bantam meg, egy tunder az a kutya. Szoval nekem o az elo bizonyitek, hogy nincsenek gonosz es veszelyes fajtak, csak rossz gazdak.
2010. szept. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szomszédomnak volt ilyen kutyája. Sokáig nem volt vele gond, de egyszer a szomszédomat csúnyán megharapta. Pedig valóban nevelve volt a kutya.
2010. szept. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gyönyörű kutyák!

Régebben Apának is volt egy ilyen kutyája. A családot imádta és olyan bújós volt,mint egy cica. Viszont,ha valaki jött hozzánk,vadállattá vált. Egyszer,mikor még kislány voltam,kint játszottam vele,de épp készültünk menni valahova így át kellett öltöznöm és amikor kiléptem az udvarra nem ismert meg és nekem ugrott. Jól megharapott,az volt a szerencsém,hogy apum is kint volt az udvaron. Azt mondják,hogy ez a fajta előbb cselekszik és utána gondolkodik. Én továbbra is imádtam és a mai napig gyönyörűnek és csodálatosnak tartom őket!

2010. szept. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!