Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szeretessem meg a kutyáva...

Hogy szeretessem meg a kutyával a szemcseppet?

Figyelt kérdés
A kutyusomnak élete végéig szemcseppet és gélt kell kapnia. Mit csináljak,hogy hagyja magát? Próbáltam dicsérettel simogatással,de sehogy se engedi amint belecseppen a szemébe teljesen bevadul nem harap csak megpróbál kiszabadulni a kezemből. Most jelenleg szájkosarat kap,hogy legalább a fejét megtudjam tartani,de a szemét még így is szorosan összezárja. Jutalomfalat nem érdekli,és mindennap így küzdeni vele nagyon fárasztó és sajnálom is szegényt,de nem tudom hogyan tudnám rávenni,hogy nyugton maradjon. Valami tipp esetleg valakinek?

2022. febr. 28. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
A jutalomfalat akkor sem érdekli, ha az virslikarika, vagy sajtdarabka?
2022. febr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

1. Sütök májat.

2. Pórázra teszem a kutyát.

3. Széthúzom picit a kutya szemhéját.

4. Nagy dicséret, sült máj.

5. Ismétlem.


Megy? Akkor:

3. Odatartom a kutya szeméhez szemcseppet, elveszem.


Ez is jól megy?

3. Belecseppentek a szemébe.


És unásig gyakorlom.

2022. febr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy ilyenkor még a jutifalat se kell neki:/semmilyen
2022. febr. 28. 17:32
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Az ilyeneknél én nem szoktam belemenni a játékba. Megfogom a kutyát, szétnyitom a szemét és csöppentek. Ha vergődik rászólok, letiltom és nem engedem el. Mindegyik kutyám odajön, megmerevedik amíg tart a gyilkos kezelés, majd nagyon boldogok, hogy túlélték. Utólag pedig majd kapnak jutalmat.

Szemcseppel is volt ilyen, most egy pár hete-hónapja fülbe használandó spray van, gyűlölik.

2022. febr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudsz mit csinalni majd idovel megszokja es rutin lesz.


Nyilvan kellemetlen neki azert tiltakozik.


De muszaj megcsinalni akkor muszaj.

2022. márc. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos marad a lefogás és töltöm ha vergődik. Szerencsére már egyre kevésbé küzd,de még mindig nagyon nehéz vele. Lelkileg viszont rosszabb nagyon sajnálom szegényt,de muszáj különben megvakul.
2022. márc. 2. 12:12
 7/8 A kérdező kommentje:
*tiltom nem töltöm :D
2022. márc. 2. 12:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha te sajnálod és bizonytalan vagy, azt megérzi és ki is használja. Sajnálod azért, mert 3 mp-ig kellemetlen neki, de cserébe nem vakul meg? Soha eszembe sem jutott, hogy a kezeléseknél sajnáljam a kutyákat. A sérülésért, betegségért persze. De a gyógyításért!
2022. márc. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!