Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan szeretessem meg magam...

Hogyan szeretessem meg magam a Jaóistennel?

Figyelt kérdés
Van erre valami rafinéria?
2020. okt. 21. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
"Boldogok a lelkiszegények, mert övék a Mennyeknek Országa.", szóval szerintem alapból sínen vagy, báttya!
2020. okt. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha a wifiről és a vibrátorról nem kell lemondanom, akkor engem is érdekelnének ezek a barátkozós praktikák 😎 köszönöm az ötletet:)))
2020. okt. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Létezz.
2020. okt. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

Van,

Csel 10,35 Hanem minden nemzetben kedves ő előtte, a ki őt féli és igazságot cselekszik.


Péld. 3:1. Fiam! az én tanításomról el ne felejtkezzél, és az én parancsolatimat megőrizze a te elméd; 2. Mert napoknak hosszú voltát, és sok esztendős életet, és békességet hoznak néked bőven.3. Az irgalmasság és igazság ne hagyjanak el téged: kösd azokat a te nyakadra, írd be azokat a te szívednek táblájára; 4. Így nyersz kedvességet és jó értelmet Istennek és embernek szemei előtt. 5. Bizodalmad legyen az Úrban teljes elmédből; a magad értelmére pedig ne támaszkodjál. 6. Minden te útaidban megismered őt; akkor ő igazgatja a te útaidat.

2020. okt. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, leiratkozom a kérdésről🤦‍♀️
2020. okt. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Először barátkozzál vele.
2020. okt. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Térj meg!
2020. okt. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lobogtasd meg a húszezrest a perselyben...
2020. okt. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 KZitus ***** válasza:

Szia

Pl. elolvashatnád Ábrahám történetét, ő mit tett? Mert Isten őt barátjának nevezte. meg lehet tanulni Ábrahámtól. Egyébként nagyon tanulságos az élete.

2020. okt. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azt neked nem kell.

Isten szeret Teged. O teremtett, mindent tud rolad es minden lelegzetveteledben benne van a szeretete.

2020. okt. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!