Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a kutyusról?

Mit gondoltok a kutyusról?

Figyelt kérdés

[link]



:-):-):-)


2010. szept. 12. 19:40
1 2
 11/20 Norczy ***** válasza:
100%

szőrpamacs írónak ez ha megnő nem szedi szét 1 macska sem.

Kérdező jól látom hogy collie? Amúgy szép! Jól áll a füle stb. Meg még kölyökbűbáj! :D

2010. szept. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a kommentet.:)

3 hónapos, fajtatiszta, és szuka.:) Azért írtam ki a kérdést, mert érdekel a véleményetek, a negatív is.:)

No meg persze olyan véleménye is érdekelne, aki jobban ismeri a fajtát, és lát olyan dolgokat is esetleg, amit én nem.:)

Írjatok még.:)

2010. szept. 12. 20:31
 13/20 anonim ***** válasza:
25%
Sunáznám :D
2010. szept. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon aranyos kutyus, de szerintem ha megnől akkor sok gond lesz a szőrével! Azárt irom ezt mert sokat kell fésülni, meg ha belkeragad valami akkor nagyon nehéz lesz kiszedni, ha nyár van akkor nagyyon melege lesz! De az ilyen kutyusok imádnivalók!! :D
2010. szept. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
48%

Azt gondolom róla, hogy bármi és bármilyen lehet belőle, ez csak a gazditól függ.

Az, hogy aranyos, természetes, de a kutya nem csak erről szól.

2010. szept. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is colliem van..:)

Igaz nem skótjuhász, hanem *határmenti*skótjuhász, vagyis az ismert boder collie.

A tiéd olyan 5 hónapos lehet?

mert az enyém annyi...

Már most sok gond van a szőrével ... de én választottam ezt a fajtát...én gondom.

Nagyon aranyos amúgy. Az enyém kan:)

2010. szept. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 LadyLoss ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is colliem van, most 13 hetes. A Te kutyusod imádnivalóan szép, kedves arca van, szép vágású szemei. Rakhatnál fel egész alakos képet is.

A szőre egyáltalán nem problémás, 2 hetente egyszer át kell alaposan fésülni, a füle mögött 2 naponta és semmi gond nem lesz! A kutya a szőrével együtt van kitalálva, nyáron sem fog elpusztulni a melegtől.

Üdv

2010. szept. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


A szőrével szerintem sem lesz baj.:) Mármint, lehet hogy sokat kell vele törődni, de hát ez nálam meglesz.:) Köszönöm a kommenteket!! 3 hónapos, írtam.:)

Két képet tettem még fel:


[link]


[link]

2010. szept. 14. 17:56
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Ó de tündéri!Az utolsó eszméletlenül aranyos :D
2010. szept. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
skótjuhász nagyon jó kutya
2010. szept. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!