Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az idős kutya nem fog úgy...

Eger macska kérdése:

Az idős kutya nem fog úgy szeretni mint akit kölyök óta nevelek?

Figyelt kérdés
2022. márc. 8. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Ugyanúgy fog szeretni. Sőt, hálás is lesz és jobban fog hozzád ragaszkodni, mert lesz összehasonlítási alapja. Ha örökbefogadott kutyáról van szó, akkor több mint valószínű hogy megtapasztalta már az élet rossz oldalát, a szenvedést, a gonosz embereket, az elhanyagoltságot. Ha jól bánsz vele, észre fogja venni a különbséget, hogy nálad jobb mint ahol eddig volt, és ezt értékelni fogja.
2022. márc. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Ha törődsz vele akkor ugyanúgy szeretni fog mintha kölyök kora óta került volna hozzád. Nem azon múlik hogy kölyök korától neveled e
2022. márc. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy fog szeretni, ha nem volt rossz élete korábban akkor is. Az, hogy jó és szeretet teljes kapcsolat alakuljon ki közted és a kutya között persze rajtad is múlik.


Az én kutyámat 2 éves korában hoztam el előző gazdájától, aki jól bánt vele, szerette/szereti is szerintem még mindig, egyéb okok miatt kellett elajándékoznia. Volt olyan, hogy találkoztunk az előző gazdájával, a kutya örült neki, de már nem akart vele maradni. Kíváncsi voltam, hogy mit "választana" a kutya, konkrétan felmentünk az előző gazdájához és amikor jöttünk el, direkt nem csatoltam fel a kutyámra a pórázt nem is szóltam neki, hogy jöjjön és jött utánam, hogy jön haza. :)


(persze nem hagytam volna ott, erről szó se volt, csak látogatóba mentünk, kb. fél év után)

2022. márc. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
nem feltétlen
2022. márc. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanugy fog szeretni! Ugyanugy hozzadno.
2022. márc. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan úgy fog szeretni. Tapasztalatból mondom!
2022. márc. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NTBS ***** válasza:
100%
Ugyanúgy fog szeretni, csak nehezebben szocializálódik.
2022. márc. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!