Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya név ami nem név? Kérhete...

Kutya név ami nem név? Kérhetek ötleteket?

Figyelt kérdés

Mindenképp olyasmi nevet keresnék ami valójában nem név mint a Lili, Tobi, stb nevek.

Pl amik eddig tetszenek a Szürke, Bíbor, Róka, Barka, ilyenek, tehát akár szín, állat bármi lehet, csak ne Muffinka vagy Morzsi kaliberű lehetőleg. Közepes testű kutyának, kan vagy szuka még nem dőlt el, de ezek úgyis uniszex nevek nagyjából.



2022. márc. 9. 12:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
81%
Az enyém neve Ropi.
2022. márc. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
79%
Zsömi
2022. márc. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
66%
Gyilkos
2022. márc. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%
Ne gondolkodj előre szerintem, mi is kitaláltunk előre egy nevet aztán ahogy megláttuk egyből más kattant be. Majd ha meglesz.
2022. márc. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
86%
Szivacs, Mazsola, egy vicces barátom majdnem Kandúrnak nevezte egy kutyáját :) de szerintem is lehet érdemes megvárni, amíg meg lesz. Lehet a viselkedése alapján találsz majd neki valami jó nevet vagy valamilyen megkülönböztető jegye alapján.
2022. márc. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Igazából szerintem ha pont egy hozzá illő nevet keresel, akkor nézd meg a tulajdonságát. Például huncut vagy ilyesmi.
2022. márc. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
82%
Mangó
2022. márc. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
54%
Kutymuty
2022. márc. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
87%
4-es válaszolóhoz hasonlóan az enyém is akkor kapott nevet, mikor már nálam volt. Az nem illett hozzá, amit először gondoltam, aztán valahogy jött magától a név, így lett Zsebi.
2022. márc. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
90%
Mi is ránézésre adtunk nevet a kutyusainknak: Vitéz, Bizsu, Bájgli, Tappancs, Buldózer, Héli (Bop-Hale üstökösről), mindegyikük valamilyen tulajdonság vagy külső jegy alapján kapta a nevét és szerintem nagyon passzolt hozzájuk :)
2022. márc. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!