Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyások, akik lakásban...

Kutyások, akik lakásban élnek! Hogyan oldjátok meg a kutyatartást 8 órás munkaidő mellett?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy ha a kutyát nem tudjátok magatokkal vinni, kibír ennyit bepisilés nélkül? Vagy használtok kutyapelust? Vagy megoldjátok, hogy ebédszünetben hazajussatok és elvigyétek sétálni?


És egyébként is, hogy viseli, hogy ennyi ideig egyedül kell lennie?



2022. márc. 10. 13:44
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
88%
2022. márc. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
5%

Orulok,ha a furdoben pisil v kakil. Rosszabb esetben a natur reses parkettan.

Fo az optimizmus…😂😂

Amikor tudom,hazamek es leviszem,persze. De ez nem mindig jon ossze. Nem varom el,h sokaig tartogassa szegeny.

2022. márc. 11. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
85%

Kertesben lakunk, a kutya viszont benti, 15 fok felett hagyjuk csak az udvaron, ha elmegyünk, amúgy a házban van. 9-10 órát lazán kibír és nem is szed szét semmit, pedig egy aktív kiskutya, agilityzünk, futunk, biciklizünk, túrázunk. A nagyszüleim dél körül ki szokták engedni egy pisire, de ha valamiért ez elmarad, akkor sincs gond.


Amúgy már épült bőven iparág erre a problémára: sétáltatók és napközi (bár utóbbiban dolgoztam és a sulikba, ahova jártunk is láttam, hogy milyen, biztos, hogy nem adnám oda a kutyám...)

2022. márc. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
40%

Én a fürdőszobába szoktattam őket, ha sokat vagyok el.

Munka után azért bemegyek boltba, ügyet intézni. 10 órát kb elvagyok ilyenkor.

Két kis csivava-pincsi keverékem van.

Reggel korán meg délelőtt aztán munka után este viszem ki őket.

Szabadnapon délután is viszem őket.

Kaját is hagyok elől meg vizet nekik.

Nem habzsolósak, a száraz tápot szépen válogatva eszegetik.

Este adok nekik főtt kaját, azt mindjárt meg is eszik.

2022. márc. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
84%
Az enyém kb. 7-8 órát van egyedül, reggel 7-fél 8 körül a párom viszi le egy kb. 45 perces sétára - mivel neki később kezdődik a munkája, mint nekem -, én pedig - mivel alapból korábban kezdek - kb. délután fél 4-4 fele érek haza, ekkor szoktam levinni kb. 1-1.5 órára, ezenfelül este 9 fele sétál még. Van egyébként kameránk, napközben rá szoktunk nézni többször is, de az esetek 95%-ban alszik, tehát nem hinném, hogy annyira megviselné az egyedüllét.
2022. márc. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!