Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hipoallergén jutalomfalat?...

Hipoallergén jutalomfalat? Vagy ti hogy csináljátok? :)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kutyusom enyhe allergias tüneteket mutat, az állatorvos hipoallergén tápot ajánlott első körben, aztán ha nem múlnak a tünetek, akkor további vizsgálatok jönnek.

Ez eddig oke, nade naponta feladatozunk, tanítom, jutalomfalattal tudom csak motivalni. Eddig csak arra figyeltem, hogy az is magas hústartalmú legyen, mint a régi tápja, de most kicsit tanácstalan vagyok, hogy mit adjak neki. Tudnátok ajánlani valamit? Ti hogy csináljátok, ha a kutyusotok szinten allergias? Esetleg adhatok neki sajtot? Azt szereti, imadja, szivesen dolgozik erte, de nem tudom mennyire lenne megfelelo, eddig csak neha kapott egy kis darabot.


2022. márc. 11. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Ha annyira sokat kap jutalom falatot,hogy abból is hipoallergén kell akkor sajtot se adj.Az meg túl zsíros.

Hipoallergénnek nem hipoallergén,de nekem allergiás kutyánál bejött a Lucullus marhás jutalom falatja."A Casa Stripes"

2022. márc. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Mi a tápjával jutizzuk.


Ezt úgy kell elképzelni, hogy van neki hipo száraz és nedves táp, vacsorára nedveset eszik, tehát a száraz tápja jutifalatnak van kb. Amúgy többet kell kipróbálni, melyik az amit valóban szeret, és lehet jutinak használni. Mi amúgy hipoallergénről visszavettünk, és mostmár csak szenzitívet kap.

2022. márc. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Naponta max 3 darab jutalomfalatot szokott kapni (a csomagolasra egyebkent az van irva, hogy 5 darabot kaphatna a sulya szerint) de ezt a 3 darabot is ugy adom neki, hogy picike darabokat tepek le beloluk, pont amiatt, hogy ne etessem tul. Tehat a harmat tobb reszletben kapja meg. 5 kilo a kutya, eddig ez igy bevalt nekuk.

Probaltam mar egyebkent a tapjaval jutalmazni, ahogy a 2-es irja, de ugy nem fogadja el, nem erdekli. Megenni megeszi reggeli es vacsoraidoben, de ha dolgozni kell erte, akkor nem erdekli, inkabb nem eszik, nem csinal semmit.


Az uj tapja majd csak szerdan erkezik sajnos, megprobalom azzal is, hatha.

2022. márc. 11. 16:51
 4/4 anonim ***** válasza:
22%
Fogod azt a fehérje forrást, amit megeszik és megsütöd. (Igen, felénk lehet lovat, struccot és csincsillát is szerezni.)
2022. márc. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!