Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem fogadja el a jutalom...

Miért nem fogadja el a jutalomfalatokat?

Figyelt kérdés
Pénteken hoztuk el a tenyésztőtől a kiskutyánkat. Enni eszik rendesen, de semmilyen jutalomfalatot nem eszik meg, csak a tápot. 6 félét próbáltunk adni neki, de mindet kiköpte.
2021. nov. 1. 06:39
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Próbáld nyers virslikarikával jutalmazni. Ne a bolti vackokkal.
2021. nov. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Az enyém sem eszi meg,csak tartogatja a szájában.

Tápot meg vegyél neki jó minőségűt. Én le szoktam önteni neki kefírrel vagy szigorúan natúr joghurttal.Esetleg levessel vagy ütök rá egy nyers tojást.

2021. nov. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


Nem árt neki a virsli? Attól félek, hogy túl sós, vagy ilyesmi.

Mennyit kaphat? 1.3kg a kutyus.

Josera tápot kap

2021. nov. 1. 07:22
 4/6 anonim ***** válasza:
42%

Néhány karikától nem lesz baja.

Én szoktam neki kis csirkemell darabokat adni vagy főtt húst a mi kajánkból.Ne félj,azt szereti!

2021. nov. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem árt neki, nyilván keveset. De jutalomfalatról van szó és nem etetésről. Azaz ha valami miatt jutalmazod csak akkor add neki ha jól elvégezte azt amit akartál.
2021. nov. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%

Sok kutyának idő kell, mire megérti a jutalomfalat lényegét :)


A virsli pedig sok jutalomfalatnál sokkal jobb beltartalmilag, az olcsók tele vannak színezőkkel, ízesítőkkel és főként liszt alapúak. Főzhetsz valamilyen húst is, pl csirkemellet és azt biztos, hogy szeretni fogja.


A tápját is használhatod, ha tanítani akarod, akkor az egyik étkezést csak trükkökre kapja (vagy akár az összeset). Hosszú távon jobb is, ha tápra is dolgozik, meg szuper kapcsolatépítés.

2021. nov. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!