Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idő volt a legtöbb,...

Mennyi idő volt a legtöbb, amennyire a kertben tartott kutyád magára hagytad?

Figyelt kérdés
2022. márc. 18. 13:17
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Mondjuk némelyik válaszhoz képest én akkor állatkínzó vagyok, mert volt már a kutya elég sokszor úgy, hogy reggel 10kor elmentem és másnap este értem haza
2022. márc. 18. 17:08
 22/25 anonim ***** válasza:
19%
Én a 2-es válaszra csak azért adtam semlegest, mert ha a semennyinél volt már több, akkor a semennyi nem releváns a kérdés szempontjából. Kérdező, ebben remélem, egyetértünk, hogy a kérdés a max. időre vonatkozott. :-) A lepontozóknak meg lehet, hogy kell a hely a ranglistán, ne foglalkozzatok velük. :-)
2022. márc. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
48%
13;15 válaszoló vagyok és köszönöm 20-asnak a megértése kifejezését. 19-re pedig nem is akartam reagálni, mert annyira kötözködő amennyire ferdén állítja be a helyzetet. Én semmi olyasmit nem gondolok, hogy aki nem otthonról dolgozik vagy egyéb okok miatt többet van egyedül a kutyája, az állatkínzó lenne. Kinek mire van igénye, kinek milyen az élete, kapcsolata a kedvencével, teljesen egyéni. Nekem pedig így jó, ez az igényem, ez a természetes. A válaszomból is látszik, hogy nem az jár lemondással, hogy itthon vagyok, hogy a kutyám mellett vagyok, hanem épp ellenkezőleg, vágyom haza, ha el kell mennem. Nekem ez a kellemetlenség. Szervezés a kutya érkezése előtt volt az életemben, onnantól adott az életvitelünk. További jó kutyázást!
2022. márc. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
68%
Nem azért tartunk kutyát, hogy állandóan ki legyen b*szva a kertbe egyedül. És plz egy kutyát ne hasonlítsunk már egy gyerekhez, a kutya milliószor többet ér és sokkal jobb vele az élet.
2022. márc. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Kinek? Nekem mind a kettőm ugyanúgy fontos, a kutyám is és a gyerekem is, mind a kettőre odafigyelek, ellátom, takarítom, minőségileg etetem, töltök vele szabadidőt, költöm rá a pénzem, ápolom vele a kapcsolatot stb, bár mégis tudok a kutyamra kutyaként tekinteni, nem "kutyababa" meg hasonlózok, a kutya kutya, a gyerek gyerek. Nekem azért nem ad többet semmilyen téren a kutyám mint a gyerekem.
2022. márc. 23. 22:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!