Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a baja a bichon bolognese...

Cinti12 kérdése:

Mi a baja a bichon bolognese kiskutyának?

Figyelt kérdés
Van egy bichon bolognese kutyám nagyon kedves aranyos sokat áll két lábon rekord 16 mp, vissza hozza tenisz labdát, kergeti a másik két kutyánkat meg minden! :) De most már 3 napja nem csinál semmit csak fekszik a kutyaházba de elég sokszor kijön de eddig nem csinálta ezt és valamiért szomorú és nem örűl nekem pedig ez előtt még örömébe is odapisilt! mi lehet a baja?

#szomorú #bichon bolognese #nem örű #nem foglalkozik nagyon velünk mint amennyire foglalkozott
2012. szept. 3. 20:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg betegség, vagy történt vele valami.. érdemes lenne megmutatni állatorvosnak, mert nekem is van egy ugyanilyen kutyusom és soha nem csinált még ilyet..
2012. szept. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Gyorsan vidd orvoshoz, mielőtt késő lenne esetleg!!!
2012. szept. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen kutyusom, és azért is vidd el orvoshoz, mert eddig még sosem, de valószínüleg hogyha ezután is, akkor aztán tényleg. Hogyha pedig nem, akkor mindíg ezután általában.
2012. szept. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A babéziának ez lehet a tünete, abba viszont pár napon belül belepusztul ha nem viszitek dokihoz. Sok sikert!
2012. szept. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb baja a gazdája nemtörődömsége. Az, hogy a gazdája 3 napja nézi tétlenül, hogy nem stimmel vele valami és derogál neki állatorvoshoz vinni.
2012. szept. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Gyerek vagy még, ugye? Szüleidnek szóltál, hogy nincs jól a kutyád? Nem tesznek semmit? Akkor emeld fel a feneked a gép elől, és szólj a szüleidnek, magyarázd el nekik, hogy a kutya beteg és orvosra van szüksége. Ha pedig felnőtt vagy már, akkor szégyelld magad, amiért 3 napja nézed a kutyád nyűglődését.
2012. szept. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Beteg, és már rég el kellett volna vinni állatorvoshoz.

Amúgy mi a fenéért kell az udvaron tartani egy bichont? Arra nem gondoltok, hogy télen csóri kutya milyen rohadtul fázik? Arról nem is beszélve, hogy társasági kutya...

2012. szept. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Amikor ma felkelltem semmi baja nem volt! a kutyámnak már nincs semmi baja nem is volt nem beteg és 12 éves vagyok! Nem hazudok hanem nagyon örülök! De azért köszönöm a válaszokat! nAGYON BOLDOG VAGYOK!
2012. szept. 4. 15:03
 9/14 A kérdező kommentje:
JA ÉS NEM KINT VAN TÉLEN!!!!
2012. szept. 4. 15:04
 10/14 A kérdező kommentje:
Ja de szóltam szüleimnek és mondták hogy visszük kórházba de mikor felkelltünk az ég atta világon semmi baja nem volt!
2012. szept. 4. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!