Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi a reális ár amit el...

Mennyi a reális ár amit el lehet kérni kutyasétáltatasért? Ti mennyit adnátok érte ?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :) Hobbiból , iskola mellett elkezdtem kutyákat sétáltatni. Imádom csinálni, remek kikapcsolódás, viszont többen is ragaszkodnak ahhoz,hogy fizessenek, mert beáldozom az időmet.

Én úgy gondoltam, 500 Ft / 30 perc .

De még ezt nem írtam senkinek.

Nektek mennyi lenne a reális ár, amit megadnátok érte.

Gondolkodtam,hogy azt mondom egy kávé ára, de félnék,hogy ők a 120 Ft-os automatás kávéra gondolnak, nem a Starbuckos 1500 Ft-osra :DD

Köszönöm szépen előre is a tanácsokat, véleményeket.


2022. márc. 19. 09:15
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Szerintem az 500 ft / fél ora teljesen reàlis :)
2022. márc. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem 1000-1500/fél óra + minden további fél óra 500 ft is teljesen reális lenne, mert valahogy oda is kell menned. Máshol a dupláját is lazán elkérik: [link]
2022. márc. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi első, én is annak érzem, szerintem nagyon baráti!

Második! Őszintén nagyon szívesen kérnék érte ennyit, de úgy gondolom az emberek nem akarnak ilyenre költeni.. bár 300 Ft oda- vissza a vonatjegyem a városba, plusz megy az időm is, meg mégiscsak egy szolgáltatás..de lehet ha azt mondom 1000/ fél óra, akkor odaadják a szomszéd kislánynak a kutyát, aztán majd az elviszi ingyé’..

2022. márc. 19. 09:57
 4/13 A kérdező kommentje:
Az 500 Ft/ fél órára pedig azért gondoltam, mert az 1000 Ft / óra, ami már diákmunka órabér ! :D
2022. márc. 19. 10:02
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 2000 Ft-ot adok szintén kutyás barátnőmnek, hogy megsétáltassa a kutyámat míg haza nem érek. 1 óra hosszára viszi el.
2022. márc. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

“ Őszintén nagyon szívesen kérnék érte ennyit, de úgy gondolom az emberek nem akarnak ilyenre költeni”


Kislány, a felnőtt emberek tudják, hogy semmi sincs ingyen. A szolgáltatásokért, mások idejéért, munkájáért fizetni kell. Bátran kérj el 1000-1500 forintot fél óráért. Gondolom nem szegény embereknek dolgozol, kutyasétáltatót gazdagok szoktak felbérelni, de ennyit még egy átlagosan kereső is simán ki tud fizetni. Ne becsüld alá magad.

2022. márc. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nyilván nem a csirkefarháton élő öregeket kell ezzel megtalálni, hanem a dolgozó közép és felsőosztályt. Ha jó vagy, úgyis megy a híred és ajánlgatnak egymás között. Én szívesen kifizetem barátnőmnek a 2000 Ft-ot, mert tudom hogy jó kezekben van a kutya míg hazaérek. Ezt más gazdi is busásan megfizeti, hogy biztonságban tudhassa a kutyáját.
2022. márc. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

6-os!

Biztos, hogy "kislány"? Soha nem értettem, hogy miért gondolja valaki egy semleges szövegből, hogy milyen nemű a kérdező.

2022. márc. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39%
#8 a stílusából ítélve egy fiatal lány, aki nem mer pénzt kérni a munkájáért. A fiúk ennél tökösebbek szoktak lenni. Nemi egyenlőség vitába pedig légyszi ne rángass bele, én is nő vagyok, nem nőellenességből írtam, csak fiatalabban én is ilyen voltam. Hagytam, hogy kihasználjanak, nem mertem annyit kérni, amennyit kellett volna.
2022. márc. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
20%
Egyáltalán semmilyen nemi egyenlőség vitáról nem volt szó, bár most már igen, mert kissé sztereotip a gondolkodásod valóban. A múltkor én jártam úgy, hogy feltettem egy kérdést az anyósommal kapcsolatban és 1-2 ember rögtön úgy válaszolt, hogy "kérdezd meg a feleséged, bla-bla", holott nő vagyok és bármily fura, a nőknek is van anyósuk.
2022. márc. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!