Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyám legyen? (tovább...

Milyen kutyám legyen? (tovább lent)

Figyelt kérdés
2 év múlva gimibe megyek, és nem tervezem, hogy a falunk közelében lévő városba, hanem Sopronba vagy Szegedre megyek. Nagyon szeretnék egy kiskutyát, de nem tudom, hogy érdemes venni.
2010. szept. 13. 18:44
 1/5 Kutyarajongó ***** válasza:
Hát mindenképp kistestűt!! Yorki,Havanese,Angol Cocker Spániel,Tacsi de inkánbb menhelyen keres!!
2010. szept. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Miért kéne mindenképpen kistestű??Mert azzal nemkell foglalkozni vagy miért??!!


Gondolom kollégista lennél vagyis heti 2 napot láttnád (+ a szünetek) ez édes kevés egy kutyának!

Az nem a tiéd lenne hanem a szüleidé,akik gondolom a munka után nem kutyaiskolába meg szaladgálni mennéek naponta a kutyával!!

A kutya nem 2 évre szól,hanem annál sokkal tovább és szenvedés lenne neki,hogy 2 év után csak heti 2 alkalommal lát akkor is fáradtan,neked van más is a kutyán kivülmde neki csak te lennél!!


Ha pedig van pénzetek az albérletre akkor pedig utazgatnia kéne neki (nem kevés távot) ami szintén nem lenne neki túl jó.

Mert Soprton meg Szeged nem épp egymás melett van..


Nem ajánlom,hogy így vállalj el egy kutyát!

2010. szept. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egyetértek az előző válaszolóval...
2010. szept. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az angol cocker mióta kistestű? Már ne is haragudj, de egy Yorkiehoz képest! Egyébként is a Medium, azaz közepes testűekhez sorolják! Okoskodni máshova, neki 2 évre amúgy sem való kutya, egy kutya jó esetben 12-13 évre társa az embernek. Ha 2 évre kell állat vegyél hörcsögöt, azok kb, annyi ideig élnek.
2010. szept. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is egy kistestű kutyára gondoltam. Most Győr mellett egy kis faluban lakok, és úgy döntöttünk a szüleimmel, hogy megpróbálkozom a Soproni gimnáziummal, de így is 1 - 2 óra az út. És szerintem egy kutyát nem engednek be a kollégiumba. Tudom, hogy mostanában a yorkie egy divatkutya, de én azért szeretnék eggyet, mert most kellett elaltatni a 8 éves kutyámat, és így annyira üresnek érzem magam..
2010. szept. 14. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!