Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A jutalomfalat tartóm úgy...

A jutalomfalat tartóm úgy másfél havonta szétszakad (Trixie Dog Activity). Sokat használom, de szeretnék valami tartósabbat. Van javaslatotok esetleg?

Figyelt kérdés
2022. márc. 19. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Én kínai vegyesboltban vettem jó minőségűt, ami ráadásul jó nagy is. Szerintem nézz szét ilyen helyeken is, nem feltétlenül a neves márkák termékei a jobbak.
2022. márc. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%

Kiképző szoknya nem tetszik esetleg? Ilyenek:

[link]

[link]

[link]

Az elején én is jutitartót használtam, de nekem is hamar tönkre mentek a kevésbé minőségi darabok, meg aztán rájöttem, hogy nekem sokkal kényelmesebb és praktikusabb egy szoknya, rengeteg minden elfér benne, labda, kakizacsi, kulcs, telefon, sok zsebe van és bármire szükséged van egy pillanat alatt elő tudod venni. Tudom elég drágák, nekem a julius K9-es van, de szerintem abszolút megérte, 3 éve megvan és jó kicsit kopott már, de mindennap használom, túrázáshoz, strandoláshoz, télen-nyáron, hetente mosom és kutyázós cucchoz képest tökéletes állapotban van, nincs rajta szakadás, az anyaga is ugyanolyan jó, annyi hogy már nem olyan élénkpiros meg a tépőzáras felirat is megkopott rajta, de abból lehet újat rendelni rá, ha fontos, hogy rajta legyen.


Ha kifejezetten csak tartót keresel, akkor ezt javaslom: [link] ez is viszonylag strapabíró, a többihez képest, amit használtam mindenképp, több rétegű az anyag, a külseje jó vastag, nem szakad el, érdemes inkább övre fűzni, mert a műanyag kis akasztójánál meggyengül az anyag ha csak az tartja és sok benne a juti. A mágneses zár miatt nagyon könnyű nyitni és nem szóród szerteszét a jutit, ha elfelejted becsukni. Ár/érték arányban szerintem egy kifejezetten jó darab.

2022. márc. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok! :)


Fuu ez a kínai jó ötlet, szerintem nem volt olyan, amit ne találtam volna még ott 😂 megnézem, köszi!


A kiképzőszoknya nem annyira én vagyok, mindenesetre köszi, hogy behoztad :) a zoopluson láttam már azt a tartót, de sosem mertem még megrendelni, köszi! Legközelebb lehet a kutyatáppal rendelek egy ilyen tartót is. :)

2022. márc. 20. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!