Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik a világ...

Szerintetek melyik a világ legdrágább kutyafajtája és kb. mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 20:51
1 2 3
 11/23 Norczy ***** válasza:

de egyébként ez is amolyan szubjektív dolog, mert országa,fajtája, minősége válogatja, mert pl te előtttem szóló a fáraókutyát drágállod, én linkeletem Kínában mennyi egy tibeti masztiff, itthon olcsóbban megkapod ezt a fajtát. Lehet hogy pl Amerikában a fáraókutya olcsóbb mint Európában. Engem is le a karnak fikázni amikor a protekcióval 1000 euros kutyát akarok venni, hogy itthon olcsóbban is meg lehet venni(persze, csak nem a nekem tetsző típus)Szóval ez mindenkinek más.

Ja és ne tessék az 1000 euros kutyáért leszólni, tudom és fáj is a szívema menhelyi kutyákért+segitek azoknak a kutyuknak is, de ez a drága kutya az álmom.

2010. szept. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Szerintem a Billy elég drága lehet. A második vh után két egyed maradt fent, és úgy emlékszem napjainkban sincs több párszáz egyednél.
2010. szept. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
az én palotapincsim, csak 1milióért eladó
2010. szept. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
...
2010. szept. 16. 15:49
 15/23 anonim ***** válasza:

Számomra a mi kutyáink a legdrágábbak - és keverékek. ;-)


Egyébként egy kutyáért annyit kérnek, amennyit meg tudnak adni.

Ha ezer aranytömböt is megadnak érte, akkor annyi.

És ez nem a kutyától függ, hanem az emberi butaságtól.

2010. szept. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nem egészen a kérdésre válaszolok csak egy érdekesség hogy milyen árak vannak, tavasszal voltunk vázsonyban CACIBON, találtunk egy gyönyörű kant, érdeklődés képpen megkérdeztük a tenyijét, hogy mennyi lenne egy fedezés, azt hittem ott leszek rosszul 2000 eurót kért.... hát ha lenne ennyi pénzem eskü megérte volna, mert gyönyörű volt, de azért egy fedezésért.... :O
2010. szept. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Naja, egy "gyönyörű kutyáért" milliókat is fizetnek, egy "koszos korcsért" meg senki egy kanyit sem, igaz... :-/


Az emberi butaságnak nincs határa...

2010. szept. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Holdtündér ***** válasza:
2000 euró egy toszásért a kutyának? Darabra adják a spermáját! Te jó ég!
2010. szept. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Szerintem az én keverék kutyám a legdrágább a világon. 1000000000000000000 millió euróért sem adnám oda. Semennyiért, soha, semmilyen körülmények közt.
2010. szept. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Nem is arról van szó, hogy mennyiért adnák oda a saját kutyát, hanem arról, hogy mennyiért vennék.

Egy "minőségi" kutyáért százezreket, milliókat fizetnek.

Ugyanakkor egy menhelyi kutyát ha kivesznek, vagy egy keverék kölyökkutyát fogadnak örökbe, természetesnek tartják, hogy ingyen legyen, sőt örüljenek, hogy találtak valakit, aki viszi.

Pedig a menhelyi, vagy keverék kutya tartása, oltása, orvosi kezelése ugyanúgy pénzbe kerül.

Mégis, az egyiknél "természetes" hogy egy átlagember egy évi jövedelmét adják, a másikért meg semmit.

Azért ekkora különbség nincs kutya és kutya között -- csak az emberi butaság teszi!

2010. szept. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!