Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff mixnek milyen játékot...

Amstaff mixnek milyen játékot ajánlatok? (Ápril.15. Kerül hozzánk, már vettünk egyet ja és milyen tápot adjak neki MAJD?)

Figyelt kérdés
Akkor lesz 6 hetes...

2022. márc. 22. 13:40
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
68%
Nincs tk-e a kutyának, tehát szaporítótól van. Nem vigyázott a kutyára, nem ivartalanította, tehát nem véletlen alom. Ezen nincs mit magyarázni.
2022. márc. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
59%

9 Nekem is véletlen alomból van a kutyám (2 különböző fajtából keverék). 2 hónapos kora környékén tették fel ingyen elvihető csoportokba őket. Megválogatták kinek adják oda. Nem állt szándékukban idő előtt lepasszolni, nemhogy 5-6 hetesen, pláne, hogy törvény írja elő a 8 hetes minimumot. 3 hónapos volt, amikor hozzám került, pedig jelentkező lett volna bőven korábban is, csak épp volt akit elhajtottak, és nem adták oda (pl. tesóknak, akik egyszerre többet is el akartak vinni). A családnál az összes koruknak megfelelő oltása megvolt a kölyköknek. Jó kaját kaptak (tenyésztői tápot vettek az anyakutyának, és a kölyköknek, tápszer, stb.) Amikor elhoztam az oltások árát elkérték, és pár kg táppal indítottak útnak. Azóta többször érdeklődtek, kértek képeket.

Érzed a különbséget? Ha már nem sikerült megfelelően szeparálniuk, és megtörtént a párzás, ők legalább felelősen viselkedtek akkor, mikor már besikerült az alom.

2022. márc. 23. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
31%
A “Varatnöd” szaporította a kutyàjàt, az, hogy ostobaságból vagy szándékosan, az most teljesen mindegy.
2022. márc. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
39%

#12, még mindig nincs véletlen alom. Miért nem figyeltek a szukára? Évente csak 8-10 nap, amíg fel veszi a kant! Nem lehetetlen oda figyelni rá? Nem vették észrevették, hogy vemhes? Csak amikor a kölykök születtek? Pár naponta a szuka elé dobtak valami moslékot, vagy mi? Mert az ilyenek nem valók gazdának! Vagy észre vették, hogy vemhes, csak nem akartak költeni az ivartalanításra és nem érdekelte őket? Innentől nem véletlen az alom, hanem szándékos felelőtlenség!


Nagyon cukik, hogy utána kérdeznek... De van szerződés? Garanciát vállalnak az örökletes betegségekre? Vissza veszik a kölyköket, ha az általuk kiválasztott gazdi már nem akarja tovább tartani? Mit tesznek, hogy a miattuk megszületett kölykök ne kerüljenek láncra, idő előtt föld alá, utcára vagy ne szülessen tőlük évente kétszer alom?

2022. márc. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
25%
#12 Ez mind szép és jó, de vemhesen is lehet ivartalanítani...
2022. márc. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
32%

Én már a 6.vemhes macskát fogadom be.

Egyiktől sem lettek kölykök, mert egyből elvittem ivartalanításra mindet.

Nem kell megvárni, hogy megszüljön.

Ivartalaníttatni kell, mert nem tudsz felelősséget vállalni az összes általa született kicsiért és nem kell elvenni a helyet már megszületett macskáktól/kutyáktól!

2022. márc. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
34%

14-es, te az "állatvédőknek" az az elvetemült fajtája vagy, aki lejáratja a normális állatvédőket. Miattad vetnek meg mindünket!

Nem ismersz mindenhol minden körülményt, szóval de, létezik véletlen alom. Ezt úgy mondom, hogy évek óta vagyok önkéntes egy állatvédő szervezetnél. Nagy- vagy óriástesű kutyánál pedig nem veszed észre a vemhességet azonnal. Ahhoz pedig keveseknek van gyomra, hogy egészen kifejlődött magzatokat öljenek meg egy késői ivartalanítással. Az már nagyon nem állatvédelem, szóval akinek ilyen fordul meg a fejében, nézzen mélyen magába.


Van e- szerződés, meg visszaveszik-e a kölyköket? Neked elment az eszed? Csúcs tenyésztők nem hajlandóek erre, tudnék mesélni. Örülök, hogy ismered a papírformát, de láthatóan semmiféle állathoz nincsen közöd, csak a papírhoz...

2022. márc. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
39%
Akkor csúcstenyésztőtől vannak a kutyáim, ugyanis mindnél benne van a szerződésben, hogy elővételi joguk van és probléma esetén visszaveszik őket. Ha már valaki szaporít, ott is ez lenne a minimum. Tudom, hogy nem teszik meg, de ez is csak azt mutatja mennyire nem vállalják a felelősséget. És de, nagytestűnél is látni a vemhességet. Ezt nem is tudom honnan vetted, hogy nem így van...
2022. márc. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
21%

18 Oké, ott a szerződés(mint minden tenyésztőnél, aki később szarik arra a fecnire, ha bármi gond van). Közjegyző jelen volt amikor aláírtátok? :D Feltételezem nem, szóval ha úgy adódik, max. seggtörlésre lesz alkalmas.

Nem azt írtam, hogy nagytestűnél nem látszik, hanem azt, hogy nem látszik azonnal! Olvass figyelmesebben legközelebb!

2022. márc. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
32%
Hol kell közjegyző szerződéshez? Attól az még él! Na jó, innentől látszik, hogy sík hülye vagy a dolgokhoz. Ne erőltesd ezt. Szégyen, hogy úgynevezett állatvédők még mentegetik a szaporítást...
2022. márc. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!