Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mely kutyafajták felelnének...

Mely kutyafajták felelnének meg nekünk?

Figyelt kérdés

Olyan fajtát szeretnénk venni a párommal, ami a lehető legjobban tűri, ha napközben egyedül van hagyva és beéri nem napi 2x2 óra sétával.

Főleg saját tapasztalatra lennék kíváncsi azoktól, - akik hasonló beosztásban dolgoznak, mint mi - és nem egy google-ös 'dog breeds that can be left alone for 8 hours' keresésre.

Én minden hétköznap 6:30-kor indulok dolgozni és 15:45-ra vagyok otthon, hétvégék szabadok. Párom beosztása változó, van, hogy reggeltől délutánig, van, hogy déltől estig dolgozik. Az ő szabadnapjai általában hétköznapra esnek, ritkábban hétvégére.

Egy rövid séta reggel és egy hosszabb kutyaprogram délután minden nap lehetőség lenne.


Ezzel csak arra szerettem volna utalni, hogy a kutya nem lenne 7-ből 7 nap egyedül hagyva 9 órán keresztül.


Kis testű kutyusra gondoltunk, a tacskó a favorit jelenleg, nem tudom tűrné-e az egyedüllétet. Bármilyen más kutyafajta ötletet szívesen fogadnánk.



2022. márc. 23. 14:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Akkor talan ezt elore kellett volna tisztazni, nem? :)

A seta az seta, de kinek mi. Mi akkor is setalunk, ha csak 5 percre megyunk ki, nem csak allunk :D

2022. márc. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
jogos :)
2022. márc. 25. 08:56
 13/13 Matyi5323 ***** válasza:
100%

Nekem is tacskó van de az egyedül létre nem nagyon bírta az elején de rá lehet szoktatni főleg úgy hogy eleinte többet vagytok vele

De odafigyelés nagyon szükséges mert a fejedre nő!!

2022. márc. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!