Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Acana vagy brit?

Acana vagy brit?

Figyelt kérdés
Jelenleg Acanával etetek, viszont nagyon nehéz a beszerzése mostanában ahol élek. Rendelni tudnék, de ahol én betudom szerezni ott jóval olcsóbb a kedvezményem miatt. Nem tudom eldönteni, hogy maradjon ilyen macerásan a beszerzés, vagy jó lehet a brit care is. Véleményeitekre lennék kiváncsi. Nyitott vagyok más márkára is. Jelenleg 11,4kilót 17ezerért kapok tehát ilyen kiszerelés ár érték arányban keresgélek.

2022. márc. 25. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Én a helyedben maradnék az Acanánál ha ilyen áron be tudod szerezni, de ha nem akarsz macerázni akkor Real Nature Wildernessre váltanék, az kb ennyire jön ki és jó táp.
2022. márc. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Maya Bunnyheart ***** válasza:
60%

Acana. Mert összetételben azért elég sok különbség van a két táp között, plusz a Brit Carenél benne van a pakliban hogy az ajánlott napi adagnak a dupláját kell adni ahhoz hogy tartsa a súlyát az eb, illetve a kutyám tapasztalata alapján (zöld hasmenés,savhányás) sem ajánlom a BC-t.


Ha mégis váltanál akkor én ezeket a márkákat ajánlanám:

Real Nature Wilderness, Platinum, Carnilove, N&D, DaDo, Purizon.

2022. márc. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyertek a 2-essel, de a DaDo-t ne emlitsuk egy lapon ezekkel a 30% hustartalommal... igen nagy betukkel reklamozzak hogy 90% hus, aztan osszetevoknel meg megmagyarazzak hogy a 90% friss hus, az dehidratalva csak 30, a tobbi osszetevo meg novenyi... raadasul mocskos dragan. En is nezegettem, aztan rajottem hogy szemfenyvesztes. 1600-ert veszek mar Purizont, vagy Carnilove-ot is, ami tenyleg tartalmaz 70-80% húst es allati osszetevot, na meg gabonamentes, nem kukoricaval van tele mint a DaDo.
2022. márc. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

Nekünk Brit Care.

Az acanától bélgyulladása lett.

2022. márc. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Brit care ilyen 40-50% hústartalom körül mozog, az Acana olcsóbbak 50%, drágábbak 70% körül. Nem tudom melyiket veszed, de ennyiért gyanítom az 50%-ost kapod csak, szóval nyugodtan kipróbálhatod a Britet, mert nem nagy visszalépés.
2022. aug. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!