Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Több kutyás gazdik, nálatok...

Több kutyás gazdik, nálatok is előfordulnak a "minek ennyi kutya", "nincsenek sokan" kérdések?

Figyelt kérdés

3 kutyám van és nem először kérdik meg, hogy miért van ennyi kutyám. Nem mintha bárkinek magyarázattal tartoznék. Sok gyerekeseket sem kérdezi meg senki, hogy miért van ennyi gyereked? Nyilván azért mert utálja őket :D logikát sem értem a kérdés mögött


Nálatok is előfordulnak ilyen kérdések, vagy csak engem találnak meg?


2022. márc. 25. 19:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
87%
Nekem van egy 8 éves kis testű,most ,illetve tavaly hoztunk egy nagy kutyát,aki most fél éves.Én folyton eut hallgatom,hogy minek kellett😡😡😡K...rvára unom már.Nem nekik kelk etetni,sétálni,játszani stb vele.A kérdés is értelmetlen,aki ilyet kérdez.Azt szoktam mondani,senkinek semmi köze hozzá és senkinek nem kell értenie,hogy miért hoztuk.A saját házamban hagy csináljak már azt amit akarok!Ha akarok tehenet vagy lovat hozok!😏😜
2022. márc. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
De komjan minek enynyi kutya????
2022. márc. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!