Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a velemenyetek arrol ha...

Mi a velemenyetek arrol ha valaki szabadon setaltatja a kutyajat?

Figyelt kérdés
En a kiskutyamat szoktam szabadon setaltatni. Idegen Emberekhez nem hagyom hogy odamenjen. Ha jon idegen kutya akkor magamhoz hivom es szot fogad. Akkor ez igy rendben van vagy ebben is bele lehetne kotni ?

2022. márc. 26. 20:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 anonim ***** válasza:
90%
Lakott területen kötelező a póráz. Akármilyen kicsi és szófogadó a kutyád!
2022. márc. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/91 anonim ***** válasza:
89%
Rendeletet így sértesz, de megmondom a frankót, ha tényleg visszahívható, normálisan sétálni tudó kutyád van, engem nem zavar.
2022. márc. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/91 anonim ***** válasza:
92%
2022. márc. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/91 anonim ***** válasza:
49%

Kisgyerek láttán sajnos sok kutya fölött eluralkodnak az ösztönök.


Akkor bizony nagyon jól jönne az éppen nem meglévő póráz.


Nem teljesen értem, hogy az ezzel felvágáson kívül miért is kell póráz nélkül sétáltatni egy ragadozót.

2022. márc. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/91 anonim ***** válasza:
97%
Szabálysértést követsz el. Pénzbüntetés lehet belőle.
2022. márc. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/91 anonim ***** válasza:
86%
Azt hogy nem bírom azokat, akik tojnak a többi emberre. Én elhiszem hogy behívható a kutyád. Te meg azt hidd el hogy sokan félnek a kutyáktól, és nagyon kellemetlen élmény neki a magafajta felelőtlen gazdával találkozni.
2022. márc. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/91 anonim ***** válasza:
88%

Én nem tartom felelősségteljesnek az ilyen gazdikat (ettől függetlenül másban viselkedhetsz felelősségteljesen, ezt nem vonom kétségbe). Egyszer az én kutyámhoz is odajött egy ilyen szabadon lévő kutya, a gazdi persze nem tudta visszahívni, én meg nemigen tudtam távoltartani a nagytestű kutyát.

Ha egyedül vagyok, akkor sem szeretem a ilyesmit, mert pont semmi kedvem ahhoz, hogy egy kis/nagy kutya megérezze esetleg a macskáim szagát rajtam (kutyám évek óta nincs) és odaszaladjon, ugráljon rám, netán felém kapjon mert épp az jut eszébe.

2022. márc. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/91 A kérdező kommentje:

Huu mennyi befásult ember van itt.

Ez egy 2kg kutya szoval nyilvan senki nem fel tole.

2022. márc. 26. 21:01
 9/91 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos tenyleg erm lehetne. Amíg tényleg problémamentes az eb addíg engem nem zavar, de futottam már bele, hogy jön a kistestű kutya ugat morog stb, pedíg semmi provokáció nem történt részemről. Komoly konfliktus lett belőle, amikor ismét megtörtént és szóvá tettem.
2022. márc. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/91 anonim ***** válasza:
88%

#8: nem érted h szabálysértés??


Sehol nincs leírva h kétkilós kutyára nem vonatkozik...

PONT.

2022. márc. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!