Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám imádja a Friskies...

A kutyám imádja a Friskies 100grammos alutasakos kutyakaját. Eddig az Aldiban és a Lidlben vettem 2.000 Ft körül 24 darabosat, de ezekben a boltokban most nincs. Tudtok olyan (kínai) boltot Budapesten, ahol jó áron lehet még ilyet kapni?

Figyelt kérdés

Sparban néztem, ott most 1.600 Ft a 12 darabos, az kissé drága.


Pár hete az Aldiban 2.000 Ft volt a 24 darabos, a Lidlben pedig 2.200 Ft ugyanez a kiszerelés. Körülbelül ilyen áron keresek.


2022. márc. 30. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem akarok beleszólni, de ebben az árkategóriában bőven van jobb minőségű kutyakaja. A Friskies tele van gabonával, ízfokozókkal, adalékanyagokkal, minimimális kb 3-4% húst tartalmaz. A pénztárcádnak és a kutyádnak is jobb, ha magasabb hústartalmú, jobb minőségű kajára váltasz.
2022. márc. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Jobb lenne, ha nem keresned inkabb tobbet sehol.

Szereti a kutya, oke, es? Persze, hogy szereti, en is szeretem a mekit, de nem ehetek azt minden egyes nap.

Vegyel neki jo minosegu tapot.

2022. márc. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Csak ezt kapja, vagy csak kiegészíted ezzel a kajáját?
2022. márc. 31. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sejtettem, hogy a gyakorihoz híven tényleges választ nem kapok a kérdésemre, csak okoskodásokat.


Más valaki tud esetleg a kérdésre válaszolni?

2022. márc. 31. 06:34
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem érdemes megfogadnod a fentiek tanácsait a kutyád egészsége érdekében. A legtöbb bolti kutyakaja sajnos egy rakás szemét...
2022. márc. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Én azért kérdeztem, mert ha csak ezt kapja, akkor az tényleg rossz, ha csak kiegészítésként kapja pl. száraz tápra, akkor arra viszont van más alternatíva, ami ugyanígy megfelelne a célnak.
2022. márc. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Nézd meg az összetételét. Gabona, cukrok, mesterséges adalékanyagok. Inkább vegyél pl. Real Nature konzerveket, abban hús van, nulla mesterséges adalékanyag és cukor.
2022. márc. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na és milyen a Julius K9? Arra az van írva, hogy 82 százalék hús(féle).
2022. márc. 31. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!