Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mondasz ilyen kínos eseteket...

Mondasz ilyen kínos eseteket ami már veled, vagy ismerősöddel történt?

Figyelt kérdés
Pl, hogy sétáltatod mondjuk a bullyd és akkor azért szólnak be, mert "harci" kutyát, te hogy mersz sétáltatni, vagy mondjuk yorkid, csivid van és akkor amiatt, hogy ez nem is kutya, vagy, hogy valaki ok nélkül megijedt a kutyádtól. Pl Dog-od van, aki halál nyugodt, és jön veled szembe egy másik kutyás valami kistestűvel, és az amint meglát titeket felkapja? Szóval ilyesmi...
2010. szept. 14. 18:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
egyszer sétáltattam a yorkimat és megállított egy bácsi hogy mért nem rakok rá szájkosarat-.-"
2010. szept. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Nekem még sosem szólt be senki de nem is hagynám magam...A kutyák semmilyen káros hatással nincsenek a környezetünkre,nem úgy mint az emberek...
2010. szept. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

meg ha leviszem sétáltatni a kutyámat mindig elkezd követni egy bácsi és azt magyarázza hogy milyen aranyos.

meg van egy pasi aki a haverjával asztali teniszezik vagy nemtudom mi a nevexD és állandóan ha meglátja elkezd rá nyávogni. :@

2010. szept. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Én visszaszólok

Pl, múltkor sétáltattam a német juhászomat és ott volt a barátnőm is... Elmentünk a játszó tér felé, mert ott egy domb meg egy rét..

És erre látjuk, hogy legalább 3-4 kisgyerek szülőkkel (!)

és 2 kisebb fajta kutyával (valamilyen buldog lehetett az egyik, másik meg westi ) ott ültek és járkáltak össze-vissza..

Barátnőm tanácsolta hogy menjünk mi is be, de nem mentünk mert fel volt a játszótér kapuján egy táblára tüntetve, hogy kutyát bevinni tilos.

És ha én viszem be, akkor bezzeg 100% hogy szóltak volna...

ennyit érnek..

2010. szept. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
ping pong-nak hívják... -.-'''
2010. szept. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
de beírtam googléba hogy asztalitenisz hogy mennyire írtam hülyeséget és ugyan azt adta ki. szóval tök m1
2010. szept. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Mennyire írtál hülyeséget? A kutya kezd a bácsira nyávogni, vagy a pasi a pingpong asztalra? Semmi értelmi sincs annak, amit írtál.
2010. szept. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
49%

A kérdezőnek:

A múltkor egy harci kutya megvadult és a kutyasétáltató kerítésének vágta magát és teljes erőből neki a rácsnak és úgy őrjöngött rám,na ebből azt szűrtem le hogy ha nem lenne kerítés simán le kellene lőni mivel az ilyen kutyát nem hiszem hogy vissza tudná hívni a gazdája ha valakinek nekimenne ezért is érdemes ilyen kutyát tenyészteni és tartani ha bekattan addig tart,

(mert csak kiirtani lehet utána)mivel közveszélyessé válik.

2010. szept. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Nekem Angol Cocker Spánielem van, egyszer szóltak be, hogy mi ez macska? Csak néztem..Azért a spániel nem olyan kistermetű kutya.
2010. szept. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Én a kutyusomat mindig arra sétáltattam, amerre a szerelmem lakott :)) (régi sztori)

Sose bírtunk évekig összetalálkozni, aztán egyszer mégis: szakadt az eső, és csurig ázott hajjal, a szemfesték folyt az arcomot, a kutyám meg éppen kakált...:))

2010. szept. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!