Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon gáz kutyával albérletet...

Nagyon gáz kutyával albérletet keresni?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék tapasztalataitokra. Mennyire nehéz úgy keresni albérletet, hogy azzal indítasz, hogy kutyát mindenképp vinni szeretnél oda.
2010. szept. 14. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem gáz, csak sokáig fog tartani!
2010. szept. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos elég nehéz kutyával albérletet keresni, hiszen nemsokan tolerálják. Dee.. nemszabad feladni, hiszen lehet az első tíz próbálkzás sikertelen, de lehet, hogy a következő meg bejön.
2010. szept. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is kutyával keresek nem tudom hogy fog összejönni főleg h 5 németjuhászom van:S Most próbálom elajándékozni őket de már 9 évesek, nem hinném hogy sikerülni fog, tehetetlen vagyok :S
2010. szept. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Albérlyetben lakunk és spánival. nekünk kikötés volt, hogy csak olyan helyre megyünk ahova jöhet a kutya is, mert soha hagynánk őt el. és kb 1 km-re a régi ehlytől máris találtunk új albérletet. A tulajdonos pasi imádja a kutyánkat (neki is van, asszem moszkvai őrkutya) és még az se zavarja, hogy a szőnyeg tele van szőrrel, de még a deguim se zavarják, pedig ha egy kicsit is tovább vannak a régi alomban, már bűzlenek de az meg se érzi, sőt azokat is imádja. :D
2010. szept. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég nehéz. Arra készülj, hogy nem nagyon lesz esélyed válogatni, hogy jobb környék, meg rosszabb, világos, vagy sötét, stb.


Én úgy csináltam (melósabb, de hatékonyabb) hogy nem telefonon kérdeztem meg a kutyát,hanem ha tetszett a lakás, és szimpi volt a tulaj, meg én is neki, akkor. Úgy már könnyebb, mert ha látja, hogy tiszta vagy és jól ápolt, akkor könnyebben elhiteted vele, hogy a kutyád is ilyen.


Ami még javít a helyzeteden, ha előre szólsz, hogy természetesen hajlandó vagy magasabb kauciót fizetni, elköltözés esetén vállalod a festést, és bármilyen kárt tesz a kutya, azt megtéríted, ezt külön kéred, hogy legyen benne a szerződésben.

2010. szept. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!