Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek a Josera jó táp?

Szerintetek a Josera jó táp?

Figyelt kérdés

A 15 kg os Kids és az Optiness (Joser) ki adja azt a kutyusnak, mennyire van vele megelégedve?

Van valami rossz tapasztalat azon kívül hogy a Kids szárnyas?



2022. ápr. 4. 17:10
A kérdező szavazást indított:
Nagyon jó szuper
Nem jó táp allergizál
Drága de jó
Neme jó nem eszi a kutya
Nem tudom
Gagyi
Nagyon jó....
Nem mert van benne búza és kukorica (ha van)
Jó csak keményen
Nem jó....
14 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%
az én Rudikám nem szereti
2022. ápr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

Az állatorvosom szerint egész jó minőségű. A macskáim szerint szar, ők nem ették meg.


A kutya nem mérvadó nálunk, mert ő bármit megeszik, még a féreghajtót is jóízűen rágcsálja. :D

2022. ápr. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

Olyan közép kategória, rossznak semmiképp nem mondanám. Van olyan agyonreklámozott felső kategóriásnak hazudott, aminél nagyságrendekkel jobb.

A Festival-t próbáltam belőle egyszer egy igen finnyás kutyánál. Olyan baromi jó illata van, hogy kedvem lett volna megkóstolni. Bár gondolom alaposan tele lehet nyomva ízfokozóval is, ami miatt még a finnyás kutya is szívesen eszi.

2022. ápr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem jó minőségű, az én kutyáim szerették. Nyilván van ennél jobb is, mi azért váltottunk csak mert a hozzánk közel eső boltba már nem szállítanak rendelni meg nem akarok.
2022. ápr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%

Drága?! mondjuk amilyen rossz ahhoz képest valóban az,nem ér annyit kilója amennyiben azt vesztegetik.🤣


Alacsony hústartalom,gabona.Mi lenne jó benne?

2022. ápr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szamomra ijeszto hogy az osszetevoknel nem talalok szazalekos aranyt, csak annyit hogy szarnyas husliszt, rizs, kukorica, szarnyaszsir es kb. ennyi. Ha nem merik kiirni mennyi hus/husszarmazek van benne, az mindig into jel. Ar-ertek aranyban meg draga is. 17.000 Ft egy zsak, akciosan a 80% hustartalmu Purizont vettem ennyiert par honappal ezelott a 12+3 kilos kiszerelest, nem is a 12 kilosat.
2022. ápr. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem a josera kids kritikan aluli, semmi hus nincs benne, ahhoz kepest draga, en nem adnam.

Felnott tap elmegy kategoria nalam, 25% hus nem rossz, de en nem etetnek ezzel, ennel azert magasabb hustartalmu tappal szeretek etetni.

De nyilvan merfoldekkel jobb, mint pl egy pedigree vagy tesco sajat markas tap.

2022. ápr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Egyik kutyámnál csak a Josera vált be 🤷‍♀️ próbáltuk a Britet (Premiumot és Caret is), a Select Goldot, de csak ettől normális a széklete. Brittől olyan nyálkásat kakilt, hogy csak néztem, pedig jó táp... Joserat középkategóriásnak mondanám. Az biztos, hogy nem gagyi.
2022. ápr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
28%
Előző vagyok. Nekem csivavám van, ő a Mini Deluxe változatot eszi. Ez csirke és gabonamentes, ráadásul apró szemű, nekünk tökéletes. Az általad írtakról nem tudok nyilatkozni.
2022. ápr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

Megnéztem az összetevőket, csupa gabona, kukorica, rizs…a Pedigreenél jobb, de maximum középkategória.


Én N&D-vel etetek, 50-60% hústartalom, gyógynövenyek, sütőtök, semmi gabona. Na ahhoz képest ez a Josera egy nulla.

2022. ápr. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!