Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon sír a 10 hetes golden...

Nagyon sír a 10 hetes golden retriever kutyusom! Tippek?

Figyelt kérdés

A gond nem is napközben volt, inkább az éjszakától félek.

Napközben 1-1 órát nyugodtan volt, majd az egyik neki kialakított szoba ajtajára ugrált és nyüszített. Volt levegőn, evett, ivott, kakilt, pisilt, játszott, majd újabb szundi.

De éjszaka nem tehetem meg, hogy óránként ugrálok hozzá, vagyis megtehetem, de ha valamivel tudok könnyíteni a helyzetén és a sajátomon, akkor szívesen várom a tippeket!

Nektek végig alszik éjszaka? Ha nem, hagyjátok sírni, vagy azonnal mentek hozzá? nektek hogy telt az új otthonában töltött első éjszaka?

Sajnos az nem opció, hogy ágy mellé rakom, vagy a hálószobába.

Tapasztalatokat és véleményeket várok.



2022. ápr. 5. 20:39
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
30%

"Miért nem opció, hogy a hálószobában legyen?"

"De miert nem lehet a haloszobaban?"


Mert nem mindenki frigid aggszűz, hogy sose legyen nemi élete. Bármily meglepő, van, aki a hálószobában a párjával szeret lenni, nem a kutyájával.

2022. ápr. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
76%

21-es, velunk alszik a kutya, de ha szex van, ertelemszeruen kirakjuk a halobol vagy abbol a helyisegbol, ahol epp akarjuk csinalni.

Nem ertem mi ezen a bonyolult es miert kene lemondani errol, ha kutyam van es velem alszik.

2022. ápr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%
Ja, mert ha beszoktatod a hálóba, aztán kirakod dugás idejére, akkor nem fog sírni, mi?:D Annyi eszed van, mint egy marék molylepkéne.
2022. ápr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
63%

Te hulye vagy 23-as? Mar miert sirna? Orulok, hogy ennyire belelatsz masok eletebe, de talan nem kene a levegobe pofazni faszsagokat.


Munka miatt is egyedul van, akkor sem sir. Ha valakinek sir a kutyaja, mert kirakja egy szobabol, akkor ott valami baj van.

Kolyokkutya, aki szinte most szakadt el az anyjatol, az mas teszta, en most csak a te valaszodra reagaltam.

2022. ápr. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
19%
22: Akkora proli vagy, leírod a szexuális életedet egy kutyás kérdéshez, kit érdekel, de őszintén? Közben meg osztod az észt, hogy tartsa bent a kutyát, mert jajj. Undorító.
2022. ápr. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem meg az a proli, ha valaki ugy szexel, hogy ott a kutya :)


Csak leirtam, hogy meg lehet oldani. Sajnalom, ha ez neked faj, bar az mar a te bajod.

2022. ápr. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!