Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sajnalod a kobor allatokat?

Sajnalod a kobor allatokat?

Figyelt kérdés
A munkahelyem elott van egy kutya ,aki minden reggel itt szokott ulni.En meg sajnaltam,es a maradekot mindig el hoztam neki otthonrol,es e miatt ide kapott.Vettem neki bolhaport is,mert nagyon vakarozott,es mar nem birtam nezni a szenvedeset.Most meg jottek a melletem levo bolt tulajdonosai a szabadsagrol,es el akartak kergeti,de en sajnalom szegenyt,es mondtam nekik ,h hadjak beken,mert az en allatom.Most beken is hadjak,de a kutya kezd mostmar kicsit boldogabb lenni,mert erzi h valaki szereti,eddig mindig nagyon szomoru volt,de van egy kis baj,neha jonnek a kis gyermekek,es ha utogetik,akkor ugatni kezd,es felek,h valamelyiket meg harapja,es en leszek a hibas erte,az allatok vedik a teruletuket.Mit csinaljak??
2010. szept. 15. 12:38
1 2
 1/17 anonim válasza:
Igen, de sajnos ezzel egyedül nem sokra megyek. :(
2010. szept. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Bocs most olvastam el egészen... egy menhelyre nem tudod elvinni? habár nem tudom hogy is müködik ez. vagy ha van lehetőséged fogadd örökbe, vidd el állatorvoshoz
2010. szept. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom orokbe fogadni,mert en panelban lakom,es mar oreg kutya,nem tudom azt sem h h viselne a bezartsagot,meg akkor meg kene furdetnem,es lehet h meg is harapna,de nem biztos.
2010. szept. 15. 12:48
 4/17 anonim ***** válasza:

Próbálj neki gazdit szerezni vagy keress neki egy menhelyet.


Amúgy nem fognak téged elővenni, mert attól még, hogy adsz neki enni, nem te vagy a gazdája. De lehet valaki szólni fog a sintértelepnek és elviszik. Próbáld megelőzni ezt.

2010. szept. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
igen
2010. szept. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Tavasszal ide kolykodzott,egy masik lepcso ala,szoltak a sintereknek,el altattak,es el vittek a kiskutyaval egyutt.A kiskutyat bent tartottak a telepen,az anyjat,meg ki engedtek,azt mondjak h nincs hely mar a kutyaknak:(((
2010. szept. 15. 12:53
 7/17 anonim ***** válasza:
Abszolút át tudom érezni a helyzeteteket. Nem könnyű dolog neki új gazdát találni. Nyilván nem véletlenül van az utcán. Sajnálom, hogy nincs módod rá, hogy megtartsd! Én is a menhelyet javasolnám!
2010. szept. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
És ha tudnád róla h jól viselné a lakásban "levést" és nem harapna meg fürdetésnél :o) bevállalnád?
2010. szept. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Altalaban az oreg kutyak mar nem kellenek senkinek,ezert be hozzak oket videkrol,h majd ugyis talalnak itt maguknak elelmet a kukakbol,de ez nem igy van,a megunt allatot nem szep dolog az utcara dobni.Mit tegyek ,szegeny kutyussal,ha meg harap majd valakit,nekem annyi:((
2010. szept. 15. 12:56
 10/17 A kérdező kommentje:
En be vallalnam,egesz nap melozok,reggeltol estig,de be vallalnam.Csak egy idos kutyat,mar nehez be tanitani a szobatisztasagra,plane ha eddig udvarban elt:(
2010. szept. 15. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!