Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi a száraz kutyatáp...

Milyenmajonéz kérdése:

Mennyi a száraz kutyatáp átlagos tápértéke?

Figyelt kérdés
Bármennyire is keresem, nem hiszem hogy állateledelen kötelező feltüntetni a gyártónak a tápértéket, viszont érdekel mennyit eszik a kis morzsi kutyám.

#kutyatáp #kalória #tápérték #Multiknakmindentszabad
2022. ápr. 18. 19:21
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Csak azért mindegy szerinted mert nem tudod a választ. Én sem tudom a választ, 0 és végtelen között van jelenleg a tartomány amiben mozog. Egy válaszadó sem szűkített ezen egy keveset sem.
2022. ápr. 18. 20:15
 12/20 anonim ***** válasza:
20%

A legolcsóbb tacskós kutyakaját kapja mindegyik, maradékkal kiegészítve, és régebb óta van kutya így a háznál, mint ahány évesek együtt vagytok kis 13 éves pisisek.

A kutya még rántott-levest is kap, és szereti, nem azért mert nem evett volna még jót életében.

Sőt, szárított kenyeret is kapnak a kutyák, odáig vannak érte.

Ezek nem kisbabák, hanem kutyák. Étel kell nekik, kalória, meg mozgás.

ne irkáljatok butaságokat, a kutya házőrző nálunk, nem pedig családtag, hogy egy asztalnál ugyan azt kapja vagy jobbat.

Gyertek lepontozni ;)

2022. ápr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
77%

12# Így is lehet, az tény. A lelkednek is annyi a tápértéke, mint a száraz kenyérnek amit az élőlény elé teszel aki ki van neked szolgáltatva. A te lelkedet is imádja valaki végülis. Csak ezért a lelki minőségért agyon ne tapossák egymást a választásra képes, szabad emberek, az úgynevezett "szeretteid".

Ahogy látom, bármelyik 13 éves pisis emberségből leiskoláz téged, a nagy nyugdíjast, erre verheted is a melled.

2022. ápr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
13%

A szarazkenyér finom.


A kutyák imádják.


Ember is eszi, úgy hívják pirított és társai amiket pl leveshez tesznek.


12# nem száraz kenyérrel eteti a kutyát hanem azt IS ad nekik.


Én is adok az agaramnak.

2022. ápr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
41%
(pirítósra gondoltam)
2022. ápr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Közben találtam információt a #3-as válaszadó által említett oldalon 3500-4000 kcal/kg körül mozog a tápértéke a száraz kutyatápoknak. Köszönöm neki a hasznos választ!
2022. ápr. 18. 20:59
 17/20 anonim ***** válasza:
70%

14# "Ember is eszi, úgy hívják pirított és társai amiket pl leveshez tesznek."

A száraz kenyeret qrvára nem úgy hívják, hogy pirítós. A borsodi putriban is tudják szerintem mi a különbség. A kutya a csokit is szereti. Az egyik macskám meg a sört. A gyerekek meg a konnektorba szeretnek nyúlkálni, és élvezettel cuppogják a pálinkás cumit vagy a pálinkás kenyeret amikor bömbölnek, olyan édesen bealusznak tőle... Én vagyok a felnőtt, haladó, 21. századi ismeretekkel és hozzáállással, fenti párosítások nem jönnek létre.

Van egy olyan érzésem, hogy max. egy hete vitték be hozzád a netet, használd információszerzésre, hogy okosodj kicsit, nagy űrt tud betölteni a sok infó, csak győzd.

2022. ápr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
77%

Nyilvan 12-es, nalatok nem csaladtag a kutya, ezt mondanod se kellett. Gondolom a kerten kivul elteben nem latott mast, setalni soha nem viszed, csak biodiszletnek jo, na meg arra, hogy a moslekodat megegye.

Kritikan aluli, amit muvelsz es erre meg buszke is vagy.

Gratulalok.

2022. ápr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
92%

Csak pesti lehet es csak lakasban elhet az, aki normalisan tartja a kutyajat? Szanalmas. Bar egy lakaskutyanak is tobb elmeny jut ezerszer, mint a tiednek, oket legalabb setaltatjak, talalkoznak mas kutyakkal es a gazdival lehetnek bent.


Kertes hazban elek egyebkent, pesttol ugy 250 kilometerre :D

A kutyam mondjuk benti, de barmikor kimehet (nem akar altalaban egyedul, csak akkor, ha mi is kint vagyunk, mert velunk szeret lenni) es setalunk naponta.

Szar elete van :(

2022. ápr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
28%

21 # Szégyelld magadat!


Allatkínzó! 😃🤗🙂

2022. ápr. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!