Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Konzervből is csak egy fajtát...

Konzervből is csak egy fajtát szabad adni, ahogy száraztápból is?

Figyelt kérdés
Vagy azt lehet váltogatni? Mondjuk ha mindig ugyanazt a pár fajtát veszem, azokhoz hozzászokik az emésztése, vagy érdemes csak egyet adni?

2022. ápr. 21. 09:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi 2 havonta változtatjuk
2022. ápr. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hülyeség, sőt, jobb variálni. Mi az, hogy hozzászokik az emésztése? :D
2022. ápr. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nezd meg a kulonbozo konzervek osszetetelet, ha nem jelentos a kulonbseg, akkor lehet nyugodtan varialni, nyilvan megszokja a minoseget, ha eddig Animonda GranCarnot evett nem fogja utana szivesen enni az Aldis konzervet. En valtogatom, hogy egyenek mindenfelet, pulyka, facan, marha, vaddiszno, lazac, angolna... stb. Kb. hasonlo minosegu konzervekkel, Rinti, Rocco, Grancarno, most a zooplus Select sajat markasat probaljuk ki.
2022. ápr. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#2 ha pl. száraztápot váltasz fokozatosság nélkül, akkor fixen fosni fog a kutya. Legalábbis az enyém biztos, elég érzékeny a gyomra.


Köszi akkor én is adom neki változatosan :)

2022. ápr. 21. 11:21
 5/9 anonim ***** válasza:

Oly egyszerű....

Veszel másik fajta konzervet és kiderül, lesz- hasmenés, vagy nem lesz.

Olyan is előfordulhat, egyik konzervet jól fogadja a gyomra, másik fajtát pedig nem.

2022. ápr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Maya Bunnyheart ***** válasza:
91%

Attól függ hogy hogyan akarod váltogatni a konzerveket.


1. Egy márkán belül csak az ízeket az oké. Pl RNW csirke,marha,birka,csirke&lazac stb.


2. Mindig más márka egy adott minőségben, ez is oké. Pl egy doboz RNW ha elfogy akkor Rocco, Rinti, Brit, stb.


3. Összevissza, minőségtől függetlenül, ez nem oké. Pl egyszer Rocco, utána FitActive, az után S budget ez nagyon így szélsőséges példa.

2022. ápr. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kipróbálhatsz pár újjat is, csak figyelj a minőségre
2022. ápr. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Minőségi konziknál tök mindegy a váltogatást. Kolléganom kever mindig konzit a táphoz,mindig mást rendel ízben is,meg volt mikor a márkákat is váltogatta mi hol volt akciós. Persze magas minőségnél maradt.


Én nem konzizok,nálam egy kanál konzitól is megy mindkét kutyám hasa.


Én Petchef főzőtt kaját keverek néha a táphoz turbó gyanánt.De nem minden nap van hogy 2 hét is kimarad keverés nélkül. Nem akarom,hogy hozzászokjanak hogy mindig van turbó a táphoz.

2022. ápr. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én is minőségieket szoktam venni, RNW, animonda, Terra Canis stb.
2022. ápr. 23. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!