Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan taníthatnám meg a...

Hogyan taníthatnám meg a kutyámat arra, hogy idegentől ne foagdjon el élelmet?

Figyelt kérdés
6 éves kan németjuhászról van szó.Mostanában pár házba betörtek a környéken és néhány kutyát megmérgeztek.Nagyon féltem a kutyámat, nehogy vele is ez történjen.
2010. szept. 16. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A párom megkért néhány haverját, hogy csípőspaprikás kaját adjanak a kutyának. Természetesen ez több alkalommal történik, mindig más haver, akik addig még nem jártak nálunk. Igaz, a mi kaukázusink akkor még kölyök volt, de nagyon hamar megtanulta, hogy amit idegentől kap, vagy bedobják a kerítésen, az rossz ennivaló.

2010. szept. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni, hogy akkor adták, amikor mi nem voltunk a közelben, odacsalogatták a kerítéshez, és úgy adták oda a kutyának az erős felvágottat, vagy akármit.
2010. szept. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi,ez jól hangzik
2010. szept. 16. 09:08
 4/4 anonim ***** válasza:

A mi városunkban ont ez van,vki vagy vkik megmérgezik a kutyákat,kiraknak az utcára mérget kolbászban.

Amit irtál, az jó ötlet!

Nekem meg az a gondom, hogy a kutya 4 hónapos, leviszem mert igényli, de minden sz...rt összeszed a járdáról, utról és nagyon félek, hogy ugy jár, hogy egyszer majd vki megmérgezi:(nem tudom, mit tegyek, hogy semmi vackot ne egyen fel a földről.

2010. szept. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!