Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Zooplus kivételével hol lehet...

Zooplus kivételével hol lehet kis kiszerelésű száraz kutyatápot rendelni?

Figyelt kérdés
Van 2 kedvenc tápmárka, ami a kutyámnak is ízlik, és egészséges is tőle, szép a bundája, de szeretnék alternatívát máshonnan arra az esetre, ha innen valamiért nem tudnék rendelni, kifogynának az adott termékekből, bármi. Ez a 2 kedvenc márka csak ebben a webáruházban kapható, nem találtam máshol. A Zoopluson sincs mindenből kis csomag, azt tudom, de amiből van, abból találtam megfelelőt. Viszont nem akarok nagy adagot berendelni, csak kis csomagot, kóstolónak, ha mégse jön be, ne egy 10-20kg-os csomagot kelljen kidobni, lepasszolni.
2022. ápr. 25. 16:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%
Ha gyártanak belőle, akkor van kis kiszerelés is. Esetleg meg lehet kérdezni, hogy mérőre nem adnak-e. Üzlethelyiségekben a népszerű tápokat fel szokták bontani és lehet igény szerint vinni.
2022. ápr. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
40%
Írd le nyugodtan a márkát, úgy jobban tudunk segíteni. Vannak saját zooplus márkák, amik csak ott kaphatók, de a többség máshol is előfordul.
2022. ápr. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Wolf of Wilderness és Purizon, mindkettőből olyan, ami halat is tartalmaz, kistestű kutyának kell. Ezeket írom be a keresőbe, a Zooplust dobja ki, illetve más olyan oldalt, ami a Zooplusra irányít. Esetleg ha ezekhez hasonló minőségűt tudtok, ami kapható máshol is.
2022. ápr. 25. 17:28
 4/20 A kérdező kommentje:
Csak muszáj megkóstoltatnom a kutyával, mielőtt nagyobb adagot rendelnék. :-) A túl nagy szemeken nem szeret rágódni, ezeknek pont jó a mérete is.
2022. ápr. 25. 17:29
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Pont a Wolf of Wilderness-t néztem meg Zoopluson, hogy arra miket dob ki és ott van az 1 kg-os adag... Ha ez nem elég kicsi, akkor mekkorát szeretnél?
2022. ápr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

Ráadásul abból próbacsomag is van:

[link]


Valamit nagyon benéztél.

2022. ápr. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Igen, de pont az a kérdés, hogy ha a Zooplusról valamiért nem tudok rendelni, arra az esetre keresek máshonnan alternatívát, amik hasonlók, és nem csak a Zoopluson kapható. Itt is volt már olyan, hogy valamiből épp kifogytak, amiből rendelni akartam.
2022. ápr. 25. 17:33
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem akkor akarok kapkodni, amikor pont így járok, hogy nincs, hanem már fel akarok készülni, hogy ha itt valami közbejön (elfogy a készlet a kedvencekből, vagy összeomlik az oldal, nem tudom), akkor egyből tudjak máshonnan rendelni, vásárolni, ugyanilyen minőséget, mint amit most kap a kutya.
2022. ápr. 25. 17:35
 9/20 anonim ***** válasza:
66%
Ami még nagyobb áruház az a Petissimo, de ott nincs WoW. Viszont van ott is márkás táp, ami sos helyzetben jó lehet.
2022. ápr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
A márka nem érdekel, a minőség számít. Fürödtem már be "márkás" táppal. Megnézem a Petissimot is, hogy ott miből van kis csomag.
2022. ápr. 25. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!