Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Zooplus kivételével hol lehet...

Zooplus kivételével hol lehet kis kiszerelésű száraz kutyatápot rendelni?

Figyelt kérdés
Van 2 kedvenc tápmárka, ami a kutyámnak is ízlik, és egészséges is tőle, szép a bundája, de szeretnék alternatívát máshonnan arra az esetre, ha innen valamiért nem tudnék rendelni, kifogynának az adott termékekből, bármi. Ez a 2 kedvenc márka csak ebben a webáruházban kapható, nem találtam máshol. A Zoopluson sincs mindenből kis csomag, azt tudom, de amiből van, abból találtam megfelelőt. Viszont nem akarok nagy adagot berendelni, csak kis csomagot, kóstolónak, ha mégse jön be, ne egy 10-20kg-os csomagot kelljen kidobni, lepasszolni.
2022. ápr. 25. 16:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
36%

Nem kell ennyire tulizgulni. Egyebkent meg miert ne lehetne nagy kiszerelest rendelni, ha ugyis ezt eszi a kutya? Elso korben keresel kicsit, ha jo a tap, akkor mehet a nagyobb kiszereles is.


Csak venni kell valami dobozt, amiben legmentesen tarolod a tapot es semmi baja nem lesz.

Kistestu kutyam van,1 eveg wolf of wildernesst kapott, nagy kiszerelesben vettem, franc se fog rendelgetni havonta. Vegul azert valtottuk le, mert napi negyszer kakilt tole es a szore is elkezdett foltokban kikopni, de ez ugye 1 ev utan volt, addig bevalt.

2022. ápr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Mindkettő zooplus márka kizárólagosan, azért nem találod máshol.
2022. ápr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
65%
Carnilove-bol is van masfel kilos, a lazacos nagy kedvenc nalunk, es azt eleg sok helyen forgalmazzak, nem csak zoopluson.
2022. ápr. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy ezek Zooplus márkák, nem is ez volt a kérdés. Nehéz felfogásod van, 12-es.

Köszönöm azoknak, akik értették a kérdést és arra válaszoltak.

2022. ápr. 25. 18:38
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

Ne viccelj már, a Wolf of wilderness pont, hogy van kis kiszerelésben a Zooplus webáruházában.


Én is onnan szoktam kis adagokat rendelni, ha megyünk nyaralni a kutyával és nincs kedvem porciózni a 12 kilós zsákból.

2022. ápr. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
15-ös, te nem tudsz magyarul vagy ennyire hülye vagy? 🤔
2022. ápr. 25. 21:13
 17/20 anonim ***** válasza:
40%
Acanabol, Orijenbol is van kis kiszereles tobb oldalon.
2022. ápr. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és tudsz tippet is adni, melyik webáruházban szokott lenni készleten?
2022. ápr. 25. 21:18
 19/20 anonim ***** válasza:
40%
Petnet, petissimo, grandopet, kutyakajas, eledelporta. Utobbi 3 oldalrol mar rendeltem, megbizhatoak. Az elso ketto is biztos, mert ismertebbek, de amiket en veszek, abbol mashol mindig talalok olcsóbban.
2022. ápr. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2022. ápr. 25. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!