Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van ez a környéken?

Miért van ez a környéken?

Figyelt kérdés
Van egy pár kutya, huszonéves gazdákkal, úgymond "plázacicákkal", és a kutyák folyton bántani akarják a keverékemet. Hiába engedem oda, a kutya sipítozik, vicsorog és ugat. Annyira idegesítő, az enyém pedig fiatal, játékra éhes, (ismerkedni is szeretne a többiekkel, imádja a kutyusokat) aztán én vagyok leszidva, hogy miért engedem oda. Néha azt is tapasztalom, hogy az ilyen kis fehér szobakutyák letámadnak embereket, vagyis le akarnak támadni embereket. Miért ilyenek a kutyák? Nem lettek összeszoktatva másokkal?
2010. szept. 16. 16:57
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Ahogy sokan megírták, kérdezés nélkül más emberhez és kutyájához nem illik odaengedni a kutyádat. Ha valaki ezért szól neked, az jogos, és egyáltalán nem azért szól mert a kutyája cukorból volna.

Én sem engedem oda a kutyámhoz más kutyáját. Akik kérdezés nélkül csak úgy odaengedik hozzánk a kutyájukat, mindig szólok először illedelmesen, hogy kérdezés nélkül ne engedje , hozza ide hozzánk a kutyát. Aztán ha nem ért a szóból, és még flegmáskodik, akkor szoktam a f@szba elküldeni. De ha meg is kérdezik, hogy játszhat e a kutyája az én kutyámmal, általában nem szoktam megengedni. Voltmár, hogy valakit azért jelentettem fel, mert az engedéjem nélkül jött oda hozzánk a kutyája, aztán megtámadta az én kutyámat.

Etikátlan kérdezés nélkül a kutyát odaengedni. Pofátlanság teteje.

2010. szept. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
18:32 Azt nem árulod el, hogy mégis miért nem? Oké, hogy jogod van hozzá, hogy ne engedd, de nem tudom megértei, hogy miért nem. Mi baja lesz a kutyádnak? Egy anyukát is fel fogsz majd jelenteni, ha kérdezés nélkül odajön a gyereke a gyerekedhez a játszótéren? Tudom, hogy más a két dolog, de kb egyforma kaliberü hülyeség mind a kettő.
2010. szept. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Jogom van hozzá, hogy eldöntsem, hogy ki nyúlhat a kutyámhoz és ki nem. Nekünk megvan a baráti kör akikkel együtt kutyázunk.

Azt viszont senki nem várhatja el, hogy egy vad idegennek csa úgy megengedjem, hogy kérdezés, meg minden szó nélkül odajöjjön és piszkálja a kutyámat, miközben én foglalkozom vele, vagy éppen sietek vele valahová. Ez engemet k.rvára idegesít. Ennyi.

A gyerek téma meg más dolog teljesen. Amúgy meg nincsen gyerekem, meg nem is akarok magamnak. Ennyi.

2010. szept. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Miért engeded oda ha sipítoznak? ennyire nem ismered a kutyák jelzéseit? Hagyd őket a francba. Én az ilyeneket messziről elkerülöm mint a rosszpénzt.
2010. szept. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
hát ha ilyen hülye felfogásod van, tuti, hogy nem is csinálna senki neked gyereket...
2010. szept. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ez miért hülye felfogás? Bezzeg a kérdező szent aki csak úgy elengedi a kutyáját aztán menjen ahova akar, más meg úgy menjen ki az utcára azt kiabálja ne engedd oda hozzám a kutyám, nem ám a kérdező vigyázzon rá! Egyszer meg fogod szívni kérdező én mondom, csak az a baj hogy ez a kutyádon fog csattanni... Kevés a normális kutya az utcán aztán egyszer összefutsz egy ölebnél nagyobb és akkor pápá...
2010. szept. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!