Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy marhanyelvet kb. meddig...

Egy marhanyelvet kb. meddig kell főzni vagy egyéb húst?

Figyelt kérdés
A kutyámnak szeretnék húst is a tápja mellé adni. Inkább több húst kapna mint tápot,ugyanis azt nem nagyon szereti. Acanával etetek, és mindig kap valami kiszárított disznófület vagy valamit jutalomfalatnak. Csak nemtudom meddig kelle gy ilyent főzni mert eddig csirkenyakat, zúzát szivet adtam neki nyersen, csak kiderült hogy allergiás a csirkére. Köszi Amúgy egy felnőtt westie)
2010. szept. 16. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem kell sokáig főzni, felteszed hideg vízben, megvárod még felforr és onnantól 20-30 perc max. Órákig felesleges főzni. Nekem is wesim van:) Én csirkével is etethetek, nincs allergia szerencsére, de szoktam venni a hentesnél marhalábszár csontot és sertés fehér csontot meg sertés bőrt, azokat is így főzöm. Mindig nagy sikere van a főztömnek :)

2010. szept. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem kell puhára főzni a húst, lényeg, hogy ne legyen nyers. 20-30 perc minden húsnak elég. Én szoktam venni Marhamájat, azt csak kb. 5 percig főzöm, és nagyon szeretik az enyémek.
2010. szept. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszii :)
2010. szept. 16. 19:07
 4/10 A kérdező kommentje:
és egy ilyet hányas fokon főzzem?
2010. szept. 20. 16:57
 5/10 A kérdező kommentje:
mert gondolom 5 perc alatt nem 90 fokon főzöd vagy igen?
2010. szept. 20. 16:58
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
ez a kérdés nem ide tartozok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. szept. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A májat csak felforralom, és utána takaréklángon főzöm pár percig.
2010. szept. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

17:10 Miért ne tartozna ide? Nem magának hanem a kutyának szánja, miért baj ha kíváncsi más véleményére ill. tapasztalatára? Ha valami nem tetszik nem kötelező írni! Igazi bunkóság a hozzászólásod!


20-30 perc és vedd közepesre a lángot!( nálam nincs fok:) )

2010. szept. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A sertéshúst kivéve én csak megforralni szoktam, fertőtlenítés céljából. A sertést az tényleg érdemes rendesen átfőzni, de csirkét, marhát éppen csak megkapatni is elég.
2010. szept. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat :)
2010. szept. 21. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!