Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit érdemes kutyának főzni?

Mit érdemes kutyának főzni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 16:07
 1/10 Nevaeh ***** válasza:
58%
Csirkefarhátat.Nálunk anya mindig azt csinál a kutyáknak,macskáknak.
2011. jan. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Rizs, farhát stb. A kutyák nagyon szeretik.
2011. jan. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Csirkenyak, szárnyvég, láb, farhát, mellcsont, fej. Mi általában ezeket szoktunk, vagy van, amikor sült kacsatörzset veszünk és azt megmelegítjük. Konzervet és tápot is kap, macskák ugyanazt eszik.
2011. jan. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
68%

Ha komondor akkor : pörköltet nokedlivel.

Ha véreb : Cigánypecsenye

Ha kotorékeb : sültkolbász.

Ha vadászkutya : sült vadliba.

Ha juhászkutya : birkapörkölt.

Ha orosz agár : fitness menü :)

2011. jan. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
8%
Én csak akkor adok neki főtt kaját, ha maradék. Amúgy meg kutyakaja. Te komolyan arra akarod szánni idődet és energiádat, h egy kutya egye meg? A kutyáknak mindegy, h nyers vagy főtt mivel az ízlelő bimbójuk nem valami kifinomult. Csak arra képes, h az egészségére káros és a nem káros ételt megkülönböztesse.
2011. jan. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%

Kedves utolsó nagyon értesz a kutyákhoz látom!:S

1.A kutyáknak nem mindegy hogy mit esznek!

2. Nyers húst nem ajánlott neki adni mert akár beteg is lehet!

2011. jan. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Ninna ♥ ***** válasza:
Amikor olyanom van, hogy főzni támad kedvem, általában a kutyámnak szoktam főzni. Kutyaeledelesnél állateledelként felhasználható marhahúsokat szoktam venni, megfőzöm, és megkap mondjuk naponta 1 kg-t a rendes tápadagja mellé. Ezt inkább a nagyon hideg időszakokban szoktam, hogy legyen elég tápanyaga. Eleve többet kéne neki a tápból adni, de én ilyenkor azt kicsivel emelem csak, egy kiló húst adok még mellé. De egyébként akármikor marad valami maradék, rögtön megkapja. Nem dobok ki semmit :)
2011. jan. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ninna!

Milyen kutyád van, hogy még belefér napi 1kg hús a táp mellé?

2011. jan. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Ninna ♥ ***** válasza:
1 éves border collie-m van. Tudom, soknak tűnik a mennyiség, de tulajdonképpen nem olyan sok az még a tápja mellé.. persze nem egyszerre kapja, naponta több részre szétosztva. Sokat van azért kint az udvaron, imádja a havat/hideget, és azért napi 4 órát simán mozog intenzíven. Állatorvos is mondta, hogy kiegészítésként akkor ne emeljem télen a táp adagját, hanem mondjuk hetente 3-4x kapja meg a napi 1 kg húst.
2011. jan. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 zsuzsabazsa ***** válasza:

Többnyire csirke farhátat-nyakat-csirkefejet, lecsőrözve.

Jól megfőzve: disznó szív-vese-tüdő (bár ebben tápérték 0).

Rizzsel vegyítve és táppal meghintve.

2011. jan. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!