Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Boston Terrier mehet képcsőn?

A Boston Terrier mehet képcsőn?

Figyelt kérdés
Tudtommal a francia bulldognak nem szabad az izületei miatt, de a Bostonnak viszonylag hosszúak a lábai a testéhez képest.

2022. ápr. 29. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mennyi lépcső! Elvileg egy kis testű kutyának se tesz jót a sok lépcsőzés.

Ennek ellenére nekem bostim van, amíg kölyök volt ölbe vittem most már magától közlekedik az elsőre meg vissza séta alatt. Semmi hátrányát nem érzem eddig.

2022. ápr. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semelyik kutyának nem tesz jót a lépcső.Ha lehet minél kevesebbet.A Boston nem egy nagy fajta amit ne lehetne felkapni,kapd fel vagy ha van akkor liftezz vele.
2022. ápr. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Fél éves kutyusról van szó. Ahhoz képest úgy szalad fel a lépcsőn. 2 emeletet megy. Köszi az információt! Innentől, akkor figyelek, hogy kézben vigyem.

#1 Mennyi idős korától engedted "lépcsőzni"?

2022. ápr. 29. 22:33
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Egy éves korától már engedtem de nem mindig! Hosszú séta után ölbe vittem! 2 éves korától magától közlekedett!
2022. ápr. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2022. ápr. 29. 22:41
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán tesz nekik jót. Persze néha lepcsőzhetnek, de én alltalában az ölemben viszem az enyémet.
2022. ápr. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!