Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ő milyen fajta kutya lehet?

Ő milyen fajta kutya lehet?

Figyelt kérdés
[link]

2022. ápr. 30. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Valamilyen keverék lehet. Az a baj, hogy látok benne boxeres, masztiffos vonalat is. De nem vagyok szakértő...
2022. ápr. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Több generációs keverék. Ha nagyon kéne egy fajtát mondanom, akkor boxer lehet benne, de az is kb csak a színe miatt.
2022. ápr. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én boxer keverékre tippelnék. De biztosan más kutyák keveréke is.
2022. ápr. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek lehetséges, hogy a Német Boxerből származik? Nekem elsőre arra hasonlított, de nem nagyin értek hozzájuk, így csak tipp volt.
2022. ápr. 30. 12:26
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Évtizedek óta boxerekkel foglalkozom, a szinkombinacio és a foltok miatt lehet benne boxer, semmi más fajtajelleg nincs benne
2022. ápr. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Inkabb valami bulltipusu keverek.
2022. ápr. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%

Testalkatra,fejszerkezetre abszolút semmi boxer nincs benne,de a színe nagyon arra hajaz.

Nekem elsőre inkább (már alighanem keverék volt mind a 2 felmenő is) Staffi és Boxer mix ugrott be,de ezt is úgy hogy mondjuk mindkettőből van benne egy nagyon kevés..


Kíváncsi lennék,hogy az ennyire keverék,sok generációs kutyák hogy tudnak mindig tovább és tovább szaporodni.Még raknak bele vagy 2-3 fajtát és egy komplett 4 lábon járó gyűjtőalbum lesz belőle..:D

2022. ápr. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!