Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha meghal a kutya, akkor kit...

Ha meghal a kutya, akkor kit kell hívni? Hogy lehet SZABÁLYOSAN elszállíttatni a holtestét és ez kb. mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

2022. máj. 1. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A környékbeli állattetem szállítókat,vagy állatorvosi rendelőket,állat kórházakat lehet hívni.

Állatorvosi rendelők és kórházak többnyire súlyra vesznek át,az állattetem szállítók valamikor egy meghatározott jelképes összegért.

5-10 ezer körül.


Ha hamvasztani szeretnél és úrnában szeretnéd vissza kapni arra külön árat szabnak.10-60 ezer között van általában.

2022. máj. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvosnál le lehet adni, ha el tudod szállíani oda. Kb egy tizest kérnek érte, azaz úgy 4 éve ennyi volt, lehet azóta emelkedett a tarifa.
2022. máj. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi! Szerencsére még él a kutya és nagy nehezen részesült/részesül is orvosi ellátásban… Meg vannak itthon gyógyszerei, tápszer.


Csak készülök a legrosszabbra, hogyha bekövetkezik, akkor jól tudjak eljárni…


Az, hogy kijön az állatorvos a tetemért, a környékünkön szerintem kizárt, mert az élő kutyához sem tudtam szerezni olyat aki kijött volna, pedig mindenkit felhívtam (igaz sokakat nem értem el)…


Majd akkor utána nézek, hogy van e állattetem szállító itt, vagy olyan aki kijön.


Persze remélem nem lesz rá szükség.


Sajnos most sok minden összejött, az autónk is rossz, kilyukadt olajteknővel nem tudjuk majd elvinni a tetemet sem…


Szóval marad az állattetem szállítás, remélem tényleg van ilyen.


Köszi a válaszokat!

2022. máj. 1. 11:27
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A környéken biztos van dögtelep ők foglalkoznak elszállítása. Annak van egy elszállítási díja (nálunk 500 Ft-ot kérnek városon belül) de ha km-re kérnék sem sok.
2022. máj. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk szerencsére nagyon jó doki van, akár hajnalban is el tudjuk érni telefonon, és bármikor ki is jön házhoz. Eddig 2 kutyánk halt meg, mindkettőnél az állatorvos ajánlotta fel, hogy rendezi az elszállíttatását, de mi mindkettőt inkább eltemettük, szóval az árakról sajnos nem tudok hiteles infót mondani. De reméljük ilyenre még soká lesz szükséged
2022. máj. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!