Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha mindig el akar bújni a...

Ha mindig el akar bújni a beteg kutya mindenféle kicsi helyekre, akkor meg akar halni?

Figyelt kérdés

Harmadik napja visszük állatorvoshoz a parvós kutyát.


Ott szokott kapni infuziót, meg megtömik gyógyszerrel (szószerint), meg valami vitaminos Royal Canin folyadékkal.


Azt mondták csütörtökön, hogy jókor kaptuk el a betegséget és így fel fog épülni, meg hogy annyira nem rossz az állapota. Utóbbit minden infúziónál elmondják…


Viszont mire hazaérünk nem csinál semmit, csak egy nagyon keveset iszik. Speciális tápot sem fogad el, egy nagyon minimális mennyiséget tudunk bevinni erőszakkal (orvosi tanácsra). Különben csak fekszik egésznap és néha próbál ilyen nagyon kicsi helyekre elbújni…


Valójában haldoklik és azért próbál elbújni?



2022. ápr. 30. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem, az orvosi látogatás trauma neki és elbújik, nehogy vigyétek megint.
2022. ápr. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
A beteg állat elbújik!
2022. ápr. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az is lehet, hogy azért bújik el, mert érzi, hogy gyenge és nem tudná megvédeni magát szükség esetén. Nem is az, hogy tőletek félne, csak a sok orvosi látogatás és az azzal járó kellemetlen élmények miatt most bizalmatlanabb lehet.
2022. ápr. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem, ez megnyugtató.


Köszönöm a válaszokat!

2022. ápr. 30. 19:56
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én kutyám sima oltás után is elbújik amikor haza hozom, persze utána következő séta időre kijön. Nem akarom összehasonlítani a kettőt, tudom, hogy a kutyusodnak sokkal rosszabb. Plusz ő levan gyengülve, érthető, hogy ő nem jön ki, hanem inkább egy számára biztonságos, nyugodt helyen pihen.
2022. ápr. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Folyadék a fontos. Nekem mikor parvós volt a kutyám. óránként itattam fecskendőből,adtak vmi vitamin port amit felkellett odani vízbe és azzal itatni. persze rögtön infuzió után pár óráig nem kell adni neki,mert az sok folyadék. De utána igen,mert a folyadék a legfontosabb ilyenkor.

Mi royal caninnank vmi pástétomát kaptuk és szó szerint tömtem a kutyát,apró falatkákat nyomtam le a torkán,mert muszáj volt megerősődnie.


Mi is időben kaptuk el,szerencsére.


Gáz az volt hogy 3 évesen volt parvos! Pedig kapta az oltásokat!


3 nap infuzió után(reggel este infuzió)mondjuk kézből már elfogadta az ételt. Akkor mondták ha már magától eszik,meg iszik akkor nem kell több infuzió.


Nem volt egyszerű.

2022. ápr. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!