Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol vehetnék egy Svájci fehér...

Hol vehetnék egy Svájci fehér juhászkutyát?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy Svájci fehér juhászkutyát tenyésztésre. Nekem van egy de még fiatalabb voltam amikor kaptam, már nem emlékszem rá hogy honnan volt. Ő egy törzskönyves kutyus, jelenleg 9 éves. Honnan vegyek egyet?
2010. szept. 16. 20:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2010. szept. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Vedd fel a kapcsolatot a Dashing Dawn kennel tulajdonosával! Ott most fognak születni!

Biztos infó! :)

2010. szept. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszi :D
2010. szept. 16. 20:35
 4/13 A kérdező kommentje:
És szerintetek avn részletfizetési lehetőség egy ilyen kennelben?
2010. szept. 16. 20:36
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha törzskönyves, akkor nem kell emlékezni, elég csak megnézni a származási lapját, azon szerepel a kennelnév és a tenyésztő neve is. :)

De szerintem ha tenyésztésre akarod, akkor jobban jársz, ha egy jódarabig csak eljász kiállításokra és ismerkedsz a mai tenyészállománnyal. Előbb-utóbb kialakul, hogy melyik kutyák tetszenek neked, és lesz egy elképzelésed, hogy kitől szeretnél kicsit. Közben meg lehet gyűjteni a pénzt a kiskutyára.

2010. szept. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hosszú szőrűt szeretnék, nekem mindegy h melyik tenyésztőtől, csak lehessen részletre venni. Eléggé egyformák, szóval nekem tényleg mindegy.
2010. szept. 16. 21:29
 7/13 anonim ***** válasza:

És mindegyik kölyöknek már van gazdája is... Szinte biztos info:)

Egyébként sok tenyésztő ad részletfizetési lehetőséget,pláne ha nem úgy mész oda, hogy kutyát akarok de mostazonnal. Ez főleg szimpátián múlik.

2010. szept. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

[link]


Egyébként itt azt írják,hogy kölykök előjegyezhetőek.

2010. szept. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Érdekes hozzáállás. Ha nekem tenyésztésre kellene a kutya, akkor a részletfizetés lenne a legutolsó dolog amire gondolnék és eszembe sem jutna, hogy mindegy milyenek a kutya felmenői. Egy tenyésztésre szánt kutyát nagyon alaposan utánajárva kell kiválasztani, és még úgy is előfordulthat, hogy mire felnő kiderül, hogy mégsem alkalmas tenyésztésre. Nem egy ilyen esetet láttam már.
2010. szept. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Persze de ha megnézel egy képet sfjk alomról mindegyik kiskutya tök egyforma és ugyanazokkal a felmenőkkel rendelkezik. És igen is fontos a részletfizetés, mert különben elég nehezen tunék kifezetni pl 100.000Ft-ot.
2010. szept. 17. 08:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!