Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik táp a legjobb ezek közül?

Melyik táp a legjobb ezek közül?

Figyelt kérdés

Concept for life

Wolf on Wilderness

Purizon

Bosch

Eukanuba

Brit

Almo Nature

Happy Dog

Hill's


Pedigree és Royal Canin tudom hogy gagyi



2022. máj. 6. 09:43
 1/9 A kérdező kommentje:
Segítsetek kérlek
2022. máj. 6. 09:45
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
PARIZER
2022. máj. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Az összetételt kell nézni. Minnél több benne a hús, annál minőségibb.
2022. máj. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Összetétel alapján ezek közül a Purizon a legjobb.

Nekünk ennek ellenére nem vált be.


A Royal ár/érték arányban tényleg nem jó, meg sajnos nem vállalják fel részletesen az összetételt… Viszont ezzel együtt, a legtöbb állatomra jó hatással volt. Szép lett tőle a szőrük.


Az állatorvosi tápjaik pedig életmentők, csak azokat már tényleg arany áron adják…

2022. máj. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Nézd meg az összetételüket, nálam az az első szempont, hogy minél több legyen a hús, a második meg, hogy gabonamentes legyen és elvileg az is jó, ha több féle húst tartalmaz a táp. A kutyáimmal amúgy elég szerencsés vagyok, nem érzékenyek semmire, mindent megesznek és a végtermékkel sincs baj tápváltáskor.


Purizonnal etetek, eddig az jött be legjobban. Mikor kevesebből kellett kihozni, próbáltam a boscht és a brit premiumot, teljesen jók voltak, de a kutyák szőre nem volt olyan szép. A brit care-ból iszonyú sok kellett, féltem, hogy bélcsavarodása lesz a kutyának, a brit freshből csak 1-2 zsákkal etettem, igazából ott sem volt baj. A wolf of wildernessnél pedig mikor már pár hete kapták, elkezdték megenni a kakijukat ketten. Majd pár év után újra vettem, de már nem volt ilyen probléma.

A többi felsoroltat meg úgy emlékszem, hogy nagyon túlárazottnak találtam az összetevőkhöz képest, így nem rendeltem még.

2022. máj. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ezekből a Purizon és a Wolf of Wilderness vált be, ha ezeknél kevesebb hústartalmú, azokat nem szívesen eszi a kutyám, Britnél hasmenése volt.
2022. máj. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
MOSt nézem PArizer lett.. PURIZON akart lenni. A telefon javította.
2022. máj. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Most Josera tápot kap amúgy de nem vagyok vele megelégedve ezért váltanak át.

Ezeket a márkákat néztem de több tápnál nem írják hogy hány % húst tartalmaz

2022. máj. 6. 11:09
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#7 Az a baj, hogy a parizeren sem lepődünk meg itt. Vannak néhányan, akik még mindig itt tartanak.

Elvileg mindegyik jó táp, az, hogy a te kutyádnál melyik válik be az más kérdés. Egy igazán elsőosztályú táp sem felel meg mindegyik kutyának. Nekünk, ugyan nem top kategória, de a Fressnapf saját márkája a Premiere vált be. Szívesen eszik, jó kondiban vannak, szép szőr, jó hasznosulás, jó laboreredmények.

2022. máj. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!