Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan uralkodjak a kutyan?

Hogyan uralkodjak a kutyan?

Figyelt kérdés
Azt akarom, hogy azt csinalja amit mondom. Parancsolok neki es o azt csinalja. Ezt hogy erem el?
2022. máj. 6. 22:45
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
87%
Keresel egy kutyaiskolát, vagy trénert egyéni képzéssel.
2022. máj. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
#20 igen, szeretem a kutyamat, nem szoktam csicskanak nevezni, #1 kedves uzeneteben olvastam es miutan latom mennyi mimoza és formalis ember ki tud akadni ezen, miert je cukkoljam fel a lelki bekejuket. De a kutyatartas lenyegeben uralkodas az allaton. Akkor eszik amikor adsz neki, akkor alszik, jatszik, setal, végzi a dolgat amikor engeded/lehetoseget adsz ra. Egyedul a vadon elo allat a szabad, cserebe toluk vesszuk el az eletteret.
2022. máj. 7. 09:28
 23/25 A kérdező kommentje:
#23 pontosan.
2022. máj. 7. 09:32
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam végig a kommenteket.


Kérdező, a válasz az, hogy tudatos neveléssel. Amihez mindenek előtt kell egy gazda, akinek még van a háttértudása és megfelelő következetessége. Ha fogalmad sincs a legalapvetőbb nevelésről sem, mindenek előtt olvass könyveket a kutya vásárlás előtt, majd keress egy jó kutyaiskolát.

2022. máj. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
#25 megyünk majd kutyasuliba, de azt tanácsolta a menhely, hogy még várjunk vele fél évet kb. Mentett bull tipus, 1 éves, de azt mondták, hogy elobb kell a neki ido hogy megszokja a normalisabb korulmenyeket, az embereket, a foglalkozast, az uj ingereket es ne egybol menjunk suliba, ahol egyszerre zudul rá szegenyre minden. Eleg felenk, ingerszegeny kornyezetbol kerult ki.
2022. máj. 7. 17:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!