Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan uralkodjak az indulatai...

Hogyan uralkodjak az indulataimon? Miért vannak ilyen dühkitöréseim?

Figyelt kérdés
Rettentően indulatos vagyok. Ha valaki felidegesít, akkor olyan dühkitörésem van. Az előbb pl berúgtam az ajtót amennyire csak tudtam. Hogy kezeljem ezt? Utólag mindig megbánom,van, mikor majdnem sírok is, de úgy érzem nem tudok vele mit csinálni :( Apa is ilyen és rettegek, hogy olyan leszek mint Ő. 16 éves lány vagyok, ha ez számít valamit.
2017. márc. 9. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
nem a te anyukad irta ki ma a kerdest hogy nem bir a kamaszlanyaval aki letepte az ajtot indulataban? 😂😂😂😂😂
2017. márc. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jaaaajjj ez a szam nem tudom h kerult oda
2017. márc. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2017. márc. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, Anyukám nem jár a gyk-ra :D :) de köszi, jót nevettem, hogy milyen véletlenek vannak😂
2017. márc. 9. 20:12
 5/6 Alaska Stardust válasza:
Több dühkezelési módszer is van. Gondolom a számolásról 10 ig vagy akár 100ig is hallottál már. A csendes mély lélegzés is segít. Valószinüleg az egésznek gyors a lefolyása de elkezdheted önmagad nyugtatását már az első kicsi szikráknál. Esetleg próbáld magad nyugtatni azzal hogy mi lenne a leghelyesebb. Próbáld magad mindig nagyon nyugodtan tartani mert a kicsi düh is már visszaeséshez vezethet. Emellett a lelki higiéniát támogató programok is jók lehetnek mint a jóga, vagy valamilyen sport, meditáció, esetleg zenehallgatás , bármi ami nyugtat.
2017. márc. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a javaslatot, mindenképp megpróbálom :) (ment a zöld)
2017. márc. 11. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!