Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Német boxer milyen kutyás...

A Német boxer milyen kutyás sportra alkalmas?

Figyelt kérdés
tudom nem kimondottan egy sport kutya,de talán dog dancing?Ha te voltál már vagy láttál valamilyen versenyen német boxert pls írd meg :D
2010. szept. 17. 16:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyos kutyus, ne is csonkoltasd, ne tedd fogyatékossá!

Elsősorban tőled függ, hogy mit hozol ki belőle.

Szeresd jól és foglalkozz sokat vele, meghálálja azzal is, hogy teljesít, meglátod!

2010. szept. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Arra vigyázz, hogy főleg melegben ne hajszold túl, ugyanis a boxerek szíve hajlamos elfáradni, kalapál, mint "állat", a kutya szuszog...

Mi boxerünket júniusban kellett emiatt elaltatni, gyakorlatilag szívinfarktus :(

2010. szept. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
ez 3 hónapos korába is megtörténhet? csakmert én kimozdultam vele ebben a jó időben sétálni és futkározni és elég sok ideig kint voltam vele a réten,de pihentünk ha ő leült..
2010. szept. 26. 09:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!