Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most mit csináljak? A kutyám...

Most mit csináljak? A kutyám feje egy pici helyen beszakadt többi lent nagyon fontos kérem

Figyelt kérdés

Egy öreg 11 éves pincsi keverékem van és kenelben lakik... vas ajtaja van és ma nemrég adtam neki kaját de szökni akart ki és ilyenkor gyorsan szoktam bezárni az ajtót hogy ne szökjön ki a nagyokhoz mert összeverekednek

és most jön a LÉNYEG: egy pici vasrész kiállt az ajtóból és nem vettem észre hogy a feje ott van és ahogy becsaptam az ajtót beszakítottam a fejét:'( egy kb 1cm-s területen 2-2,5 cm vel a bal szeme fölött beszakadt a koponyája és kb 3-4 mm es lyuk van rajta :( kitapogattam de repedés vagy ilyesmi nincs de az a pici lyuk ott van természetesen lefertőtlenítetem a sebet és semmi szokatlant nem veszek észre... nem látni h zavart lenne vagy valami tehát szerencsére nem sérült agyi rész,,, pupillája fényre reagál, ingerekre reagál, figyelmes stb....

de annyira rosszul érzem magam hogy ilyen dolgot műveltem vele... szégyen nem szégyen azóta csak sírok és ha elpusztul nem tudom megbocsájtani magamnak :(

ugye nem lesz baja? kérem hogy segítsen aki tud mert így semmit sem fogok aludni az ájszaka....

szörnyen érzem magam:'( most miattam fog elpusztulni:(


2010. szept. 17. 19:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

sajnos vannak ilyen emberek....:S

de azért örülök hogy vannak még olyan emberek is mint ti:) nagyon örülök hogy így gondolkoztok ti is:D!

a pincsim már jól van, összehúzódott a seb a fején és kezd beforrni, az állatorvost felhívtuk és azt mondta kijön megnézni,, de már ne bolygassuk a sbet mert össze fog forrni de azért megnézi nehogy valami baj legyen....

egyébként már semmi baja szerencsére!:D

2010. szept. 18. 10:40
 12/13 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy a kutyus jól van. Még sok szép évet együtt nektek!
2010. szept. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszönöm minden kedves válaszolónak! :D
2010. szept. 18. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!